-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Chizuki Maya pályázatai *3*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te36000/45000Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Chizuki Maya pályázata a 6. osztag hadnagyi posztjára   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 7:55 am

A 6. osztag területein sétáltam, és az élet szépségein tűnődtem. Aztán megpillantottam egy szélsebesen felém száguldó pokollepkét, mely szemen talált.
- Aúúúúh... ne siess ennyire... engem keresel? - néztem rá, majd engedtem, hogy az ujjaimra szálljon. A kapott információk szerint sürgősen a kapitányom irodájában kell megjelenem. Shunpoval odaléptem, és kissé kipirulva estem be az ajtón.
- Jó reggel, kapitány! - néztem az asztal mögött ülő, almát rágcsáló kapitányomra.
- Maya! gyere be, van egy feladatom a számodra.
Beljebb léptem, és kissé depressziósan néztem a kapitány úrra.
- Igenis?
- Rukongaiban van egy kis probléma. Úgy gondolom, ez megfelelő küldetés lesz számodra, fejleszteni tudod a képességeid.
A szükséges információk megkapása után shunpoval indultam el a Rukongai 46. felé. Szóval hollowok garázdálkodnak, és van ott egy nagy reiatsuval rendelkező tárgy vagy lény, melyet el kell hoznom. Érdekes küldetés lesz ez.


***

Kissé lihegve értem el az úticélom. Jónéhány épület romokban hevert, és a földön néhol vértócsák voltak. Az egyik közeli házba léptem be, mert onnan éreztem kiáramlani egy gyengébb reiatsut. Egy aprócska kislány kuporgott a sarokban, véres arccal, maszatosan. Kezemet a Zanpakutuomon tartva közelebb léptem felé, és megsimítottam a fejét. Közben kiterjesztettem az érzékeim, és megéreztem a közelben levő lidérceket.
- Szia. Mondd csak, mi történt itt? Én tudok egíteni neked. - szóltam hozzá, majd leguggoltam mellé.
- Azok a szörnyek elvitték papát és mamát... Az erdőbe mentek... - szipogott. Azonban ennyi információ már elég is volt nekem. Már indultam, amikor az ajtóból visszafordultam. Egyszerűen képtelen vagyok őt védtelebül itthagyni...
- Hadou 50: Rei no kuron! - szóltam, és a megjelenő klónomat otthagytam a kislány mellett. Reméltem elég védelem lesz neki, míg visszaérek. shunpoval közeledtem az erdő felé. Ott ismét kiterjesztett érzékekkel jártam, de a hollowok reiatsuját csak gyengén érzékeltem. Beljebb mentem az erdőbe, és ekkor mögülem, az egyik fán egy hangot hallottam meg:
- Itt a főfogás. Shinigami...
Villámgyorsan hátrafordultam, és szembetaláltam magam egy barnás hollowwal. A környező fákon egyre több bukkant fel. Végül mire összeszámoltam, már húszan is lehettek. Szépen belesétáltam a csapdába.
- Óhogyaza... álljon belétek a kínkeserv! - mondtam mérgesen, és előrántottam a kardomat. - hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun! - kiáltottam, mert ekkor egy észvesztő reiatsu kezdett arról áradni, amerről jöttem. Tehát az a kislány az.... Shunpoval ugráltam a hollowok között, és az elsőket minden probléma nélkül megsemmisítettem. Azonban volt pár nagyobb, amelyekkel nem igazán akartam boldogulni. Valami gázt fújtak ki, ami lelassított... pár másodperc alatt mérlegeltem, majd aktiválam a shikai-om: - hyoukai hagane! awai tate! ranpu ibara! - kiáltottam, majd beborított a pajzsom, és száz apró tűztüskét küldtem a hollowok felé. Így már végeztem a maradékkal, bár mielőtt még sikerült felhúznom magamra a pajzsom, szereztem egy csúnya sérülést a vállamra. A sebből gyorsan távozott a vér, és eléggé fájt is, de most nem volt időm magammal törődni. Shunpoval léptem vissza a kunyhóhoz, ahol a klónomnak kellett volna lennie. Azonban abban a pillnatban, amikor odaértem, a hollowok végeztek vele. A kislány még valószínűleg bent volt, mert odabentről sikítást hallottam. Amint Shunpoval a hollowok elé kerültem, fájdalom hasított a jobb karomba. Biztos valami méreg... halkan sztikozódva aktiváltam megint a shikaiom, és támadtam. A több száz apró tűzpenge sikeresen elintézta a hollowok nagy részét, én pedig berohantam a kunyhóba a kislányért. Odabent két hatalmas hollow marakodott rajta, akiket egy kidou kétszeri elsütésével megbénítottam: - Bakudou 09: Geki! - A hollowoknak vége volt, és én is kifáradtam. A kislánnyal a karomban kiléptem, és ekkor a maradék négy hollow támadt ránk, de azok annyira gyengék voltak, hogy még a kifáradt énem is le tudta őket győzni.

***

Soul Societybe visszatérvén a kislányt a 4. osztaghoz vittem, én pedig megjelentem a kapitányom előtt.
- Elnézést a késlekedésért kapitány úr, feltartott néhány elszánt hollow. - nyögtem ki, mikor leültem a kapitány intésére. Bár már elkészítettem a jelentést, és meg is gyógyítottak, meglehetősen fáradt voltam. Gyorsan elhadartam a küldetést, és letettem az aktát a kapitány elé. örömmel elfogadtam a felkínált teát, és miközben kortyoltam, a kapitány belekzdett mondandójába:
- Nos, Maya. Mint tudod, Baisotei lemondott a tisztségéről, és az elmúlt napokban egy megfelelő hadnagyot kerestem.
- Értem...
- A jelöltjeimet próbára tettem, és úgy döntöttem, hogy te megfelelő leszel. Elfogadod?
- Természetesen, kapitány úr!- szóltam teljes mértékben ledöbbenve.

Így lettem én a 6. osztag hadnagya.[i]
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Kyouraku Shunsui
Globális moderátor
Globális moderátor
Kyouraku Shunsui

Férfi
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 24
Age : 37
Tartózkodási hely : 8-dik osztag területén
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 0

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptySzomb. Júl. 25, 2009 6:43 am

Gratulálok a kinevezésedhez!
Legél sok segítségére a kapitányodnak és az osztagodnak!
Természetesen azt kell, hogy mondjam a pályázatodat pozitív elbírálásban részesítem!

U.I.:
Azért a mondat kezdő nagybetükre majd figyelj! Razz
Vissza az elejére Go down
http://bleach.wikia.com/wiki/Shunsui_Kyōraku
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te36000/45000Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptySzomb. Júl. 25, 2009 9:05 pm

Nagyon koszönöm! Igyekezni fogok...

{ Mellesleg nem tehetek róla, de a Shift bellentyűn nem akar műxeni XD }
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te36000/45000Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyPént. Aug. 21, 2009 6:10 am

Ban-kai pályázat



Bankai neve: Anjerasu chuutonjo { Angyalok őrszeme }
Bankai kinézete:

Chizuki Maya pályázatai *3* 1127273408_onsDragoon


Bankai képességek:

hitsuki hyouryuu // lángoló vihar: A sárkány kitátott szájából több száz, talán ezer lángoló penge szabadul ki, melyeket csakúgy, mint a shikainál, a gondolataimmal irányítok, és melyeket képes vagyok magam köré gyűjteni, így pajzsként is tudom őket alkalmazni.


sakuranbo reddo kaseijin // izzó vörös Mars: A sárkány képes olyan gömböket megidézni, melyek leginkább egy izzó Mars bolygóhoz hasonlítanak. Ezekből a gömbökből hét van, és ha az ellenfelet körbeveszik, egy vörös, ám mégis átlátszó, hétszögű tűzbörtön veszi körül, melyből csak akkor tud kitőrni, he elengedem, vagy ha erősebb nállam.

- Elméletileg a sebességem a Shikai szintbeli 3x-ára nő a Bankai alkalmazásánál.

Zanpakutuo kinézete bankai alkalmazásakor:

Chizuki Maya pályázatai *3* The_Twin_Blades_by_crayishikara




Pályázat:



Magamban gondolkozva estem be irodámba, és kezdtem el kiönteni az utolsó csésze mentateámat. Aggódtam, csak nem tudtam hogy miért. Szinte idegesen nyitottam ki az ablakot, és hajoltam ki. Arcomba csapott a hűsítő szellő, és megnyugodtam. Majd egy pokollepkét véltem felfedezni az orromon, és meglepődve húztam be a fejemet. Ujjamra vettem a lepkét, és hallgattam meg mondanivalóját, majd gyorsan a kapitányi irodába robogtam.
- Jjjjó napot, kapitány! Hívatott?
- szólaltam meg kissé lihegve. Kapitányom feltekintett a papírok fölül, és letette az épp megkezdett almát. Egy székre mutatott, melyrre gyorsan le is ültem.
- Maya, lenne a számodra egy feladatom. - szólt nyugodtan, én pedig vigyázzülésbe vágtam magamat.
- Hűűű! És mi lenne az? - kérdeztem izgatottan. Nagyon szerettem az ilyen küldetéseket. Egyedül csak magamra kell figyelni! Bár... nekem az is jó nagy feladat. Kapitányom rám pillantott, és egy aktát tett elém.
- A Rukongai-ban, a 39. körzetben valami nincs rendjén. Egyre több lélek tűnik el, és lidérceket láttak felbukkanni. Rád bízom, hogy hozd rendbe a dolgokat, tisztítsd meg a terepet.
- Remek! - szóltam, majd felálltam, meghajoltam, és egy epres nyalókával a számban kirohantam az ajtón, a kiindulási hely felé shunpozva...

***


Amint megérkeztem, rögtön megláttam a legközelebbi házhoz vezető vérnyomokat. Halkan és gyorsan lépkedtem a ház felé, közben előhúztam a kardom. Felkészültem, hogy ami bent van, az bármelyik pillanatban megtámadhat, de mikor bementem a résnyire nyitott ajtón, semmit sem láttam. Homlokráncolva néztem be a következő házba, és hangokat hallottam. A hangokat követve egy ajtóhoz jutottam. Bekopogtam rajta, és beszóltam:
- Ne féljenek, segíteni jöttem! Beszélnem kell magukkal, kérem, engedjenek be!- mondtam, persze csak annyi hangerővel, amennyi szükséges volt ahhoz, hogy a bentlévők meghalják, de ha kintről hallgatózik valaki, ne halljon semmit. Hirtelen csend támadt bent, és mintha valami súlyos tárgyat vonszoltak volna el az ajtó elől, majd egy szakadt, kicsit véres ruhákba öltözött fialat férfi résnyire nyitotta az ajtót, és beintett. Gyorsan besurrantam, és láttam, hogy rögtön visszatorlaszolják az ajtót. Sóhajtottam: ha ezek lidércek, nem nagyon fogja megállítani őket egy szekrény az ajtó előtt. Négyen voltak a szobában: a fiatal férfi, egy idős öreg nő és két apró gyermek.
- Ki maga?! - támadt nekem a férfi.
- A nevem Chizuki Maya. A 6. védelmi osztag hadnagya vagyok. Úgy tudjuk, itt lidércek garázdálkodnak. Láttam is, hogy mit tettek...- motyogtam a végét.
- Igen... néhány napja tűnt fel az első ilyen szörny... - mondta az egyik gyermek, aki egy kislány volt.
- Értem. Vannak más túlélők is? Várjunk csak.. hány lidérc van itt jelenleg?
- Nem tudjuk... a közelben, egy erdőből jöttek elő. Nem mertünk arra menni, mert aki elment arra, többé nem jött vissza. Momichi is épphogy megmenekült. - mondta a fiatal férfi.
- Látta valamelyikőjük, hogy hogyan néznek ki, mivel támadnak, pontosan hol vannak? - kezdtem magamat úgy érezni, mintha egy kihallgatást vezetnék le. De nem volt pazarolnivaló idő...
- Én igen. Olyanok, mint az óriáskígyók, a farkuk végén valami virág van, amiből port szórnak felénk. Az egyik testvérem így halt meg. - mondta a kislány.
- Értem. Ha adnak egy leírást, elmegyek a rejtekhelyükre. Amint kiléptem innen, reteszeljék vissza az ajtót, és ami bútor itt van, tolják az ablakok és az ajtó elé. Ne beszéljenek, mert könnyű meghallani magukat. - mondtam, és miután elmagyarázták hogy merre menjek, kisurrantam az ajtón, és az erdő felé vettem az irányt.



***



Shunpoval hamar az erdőhöz értem, de nem tudtam kivenni a rejtekhelyüket. Nem láttam semmilyen mélyedést. Kezem a kardomon volt, és közelebb hajoltam egy gyanúsan vastag fához. Aztán rögtön kirántottam a kardom, mert egy barnás, szinte fekete kígyó csapta felém a fejét.
- Megjött a vacsora... - hallottam sziszegő hangját. Erre az erdő jelentős részén, legalábbis amíg elláttam, minden fa megmozdult, és egy-egy hosszú test tekeredett le róla. A farkuk végén egy feketés-zöld virág volt. Az első felém csapó lidérc fejét rögtön bezúztam, miután felé kerültem, de rá kellett jönnöm, hogy itt én kevés leszek. Legalább vagy húsz-harminc kígyószerű lidérc volt a közelemben. Mi van ha többen vannak? Hogy kerülnek ezek ennyien ide, hogyhogy ennyien vannak ugyanolyanok?- gondoltam. Nem értem rá ezzel törődni, mert újra támadtak.
- hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun! - szakadt ki belőlem. A kardom kéken felizzott, kettévált, s karomra felcsavarodtak a szalagok. - Így valamivel jobb lesz.- mondtam kissé lihegve. Suhintottam, a tűztüskék kilőttek, és jónéhány lidércet megsebesítettek, elégettek. Azokat gyorsan levágtam, és már épp meg akartam könnyebbülni, amikor újak léptek a helyükre, és egyre többen lettek. A port eddig sikerült kikerülnöm, de miután az egyik kígyólidérc belemart a vállamba, egy porfelhő eltalált. Éreztem, hogy a lábaim megbénulnak, és nem bírok mozdulni. Karomat felemeltem, és magam elé tartottam a zanpakutuoimat X-alakban. Valami mégsem stimmelt, mert valami átszúrta a mellkasom, és amikor lenéztem, láttam hogy egy fekete, éles és kemény nyelv az.
- Mi a..- elkezdett sötétülni minden, szédülten zuhantam a föld felé...
- Térj észre, te bolond nőszemély!- hallottam az ismerős, kissé ideges hangot. Kinyitottam a szemem, és egy forró, sziklás helyen tértem magamhoz. Félhomály volt, néhány földbe szúrt fáklya világított. Az egyik előtt ült törökülésben zanpakutuom imádott szelleme, Shiro.
- Shiro... - szóltam halkan, mire kinyitotta a szemét. Mint mindig, most is vörösen izzott. Amint kinyitotta a száját, egyből megkönnyebbültem - nem haltam meg. Ha így beszél velem, akkor nem.
-Egyszerűen szuper, hogy tudod a nevem. De tudod, itt az ideje, hogy a hasznodra is legyek. Nem harcolhatunk többet, ha te itt most kidőlsz, érted?
- Hogyne érteném... de ha egyszer képtelen vagyok elég erőt szerezni..
- Nagy francokat, bazzeg... pont elég erőd van. Én tudok neked segíteni. Meg tudok testesülni, megmutatni az igazi formám. Csak szólíts a nevemen, és segítek. Már tudnod kell, mi az. - suttogta.
- Igen, tudom... már tudom!- sóhajtottam fel. Shiro bólintott, és eltűnt. Újra az erdőben találtam magam, a kígyólidércektől körülvéve. A földön feküdtem, és a kígyók egyre közelebb nyomultak. Mind egyszerre akart engem.
- Anjerasu chuutonjo! - kiáltottam ahogy a torkomon kifért. Éreztem a lélekenergiám kavarta szelet, a kardom kirobbant a kezemből, és fölöttem egy hatalmas, szinte óriási vörös sárkány lebegett. A kezemben tartottam az ikerkardokat, melyek kinézete megváltozott. Légiesebbek, könnyebbek, gyönyörűbbek lettek. Először fogalmam sem volt, hogy hogyan irányíthatnám a sárkányt. Utánna hirtelen rájöttem, hogy a gondolataimmal irányíthatom. Még nem éreztem ekkora erőt magamban, szine kirobbant belőlem. A sárkányom, Anjerasu chuutonjo lángjával pusztítota el a lidérceket, átharapta őket, szétkarmolta... a maradék pedig megfutamodott. A ruhám már vérben ázott, és a vérveszteségtől kissé szédültem, de ugyanekkor diadalittas öröm járt át. Győztem.
- Köszönöm.- néztem rá Anjerasu chuutonjora, az én gyönyörű vörös sárkányomra. Bólintott, hallatott egy rekedt üvöltést, majd eltűnt...

***



Mielőtt visszatértem volna a 6. osztaghoz, elmentem a házhoz, ahol döbbenten néztek a véráztatta ruhámra.
- A lidérceket megsemmisítettem, a maradék elmenekült. Biztonságban vannak.- mondtam. Hálás, és megkönyebbült mosolyuk adott erőt, hogy ne essek össze míg vissza nem érek.
Egyből a 4. osztag felé vettem az utam, a jelentéssel később is ráérek, gondoltam. Miután elláttak, pihenésre ítéltek. Úgy öt perce feküdtem, mikor megéreztem a zanpakutuom lüktetését. örömmel nyugtáztam, hogy egy magasabb szintre léptünk mindketten. Erősebbek lettünk. Így talán sokkal jobban tudom majd szolgálni a 6. osztagot...


A hozzászólást Chizuki Maya összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 30, 2009 5:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyVas. Aug. 23, 2009 11:13 pm

Szép pályázat, és hibát se találtam benne. ^^ Mivel meg van hozzá a szükséges szinted is, ezért természetesen elfogadom.

Gratulálok a bankaihoz ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te36000/45000Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Vaizard pályázat   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyVas. Aug. 30, 2009 11:36 pm

Vaizard pályázat



Sötét éjjel köszöntött ránk, én pedig kiélvezve a hadnagyi rang előnyeit, korán ágyba bújtam. Mélyeket sóhajtva próbáltam rájönni, hogy mi nyomaszt az utóbbi időben. Már egy jó ideje nem tudtam semmit sem tenni azon kívül, hogy megcsináltam a papírmunkát. Bár kapitányomat is zaklathatnám, világosan látom rajta, hogy valami alakul neki valakivel. Legalábbis kissé kezd megváltozni, sokkal pozitívabb. Nabe-kunt sem zargathatom örökké... Az én szívszerelmemnek meg biztos van most egyéb dolga is, nem akarok örökké rajta lógni. Pedig milyen jó lenne.... Ráadásul egyiküket sem tanácsos ilyen későn zargatni a nyűgjeimmel.
Elmélkedésemből a gyomromba érkező háromkilós macska zökkentett ki. Köhögve ültem fel, és álmosan pislogtam rá. A szájában egy igencsak megtépázott pokollepke volt.
- Köpödkideazonnal! - visítottam, és meghúztam a fülét. Dühösen kiköpte a verdeső lepkét, én pedig sajnálozva vettem a kezembe. - Jajjszegénykém... Te meg? Csak nem engem keresgélsz? - motyogtam szünet nélkül a mondatom első felét, és miután közölte velem az információit, eltűnt. Szegénykét nagyon megtépázta az én idegbeteg macskám... - Rossz Miyavi! Nagyon rossz! - morogtam rá, és arrébblibbentem felöltözni. Végülis, egy éjjeli küldetés soem árthat meg, legalább jól elszórakozom majd. A mozgás hiányzott nekem... túl sok semmittevssel töltött nap van mögöttem. A lustálkodást is meg lehet ám egyszer unni... Miután sikeresen keresztülestem a saját lábamban, bevadásztam a zanpakutuomat, és bevágtam magam után a szobaajtómat. Lihegve értem oda a kiindulási helyzes, és beugrottam a Senkai Kapuba. A szokásos, néhány hollow és egy Arrancarr végzi éjjeli nassolását egy - két napja az Emberek Világában. Én pedig kifejezetten jeleztem, hogy ha van valami, akkor engem küldjenek. Addig legalább nem látom az asztalomon egyre inkább növekvő papírhalmot...

****


A Senkai kapuból hasoncsúszva estem ki, bele egyenesen egy kukába. Ezt betulajdonítottam annak, hogy késő van és álmos vagyok. Minden maradék méltóságomat megőrizve, büszkén másztam ki a kukából. Szúrósan néztem körül a félhomályos parkban, bár erősen kételkedtem benne, hogy bárki lenne ott rajtam kívül. Hadnagyi tekintélyemen apróbb szépséghiba volt az a banánhéj, ami a fejem tetején ékeskedett. Egy laza félmozdulattal lesöpörtem a fejemről, és kiterjesztettem az érzékeimet. Közben a kezemet a zanpakutuomra tettem, és végülis rájöttem, hogy a keresett személyek közel vannak. Shunpora kapcsoltam, és meg is érkeztem. A helyet vérfoltok borították, én pedig rájöttem, hogy kissé elkéstem. - Aztafészkes... - mormogtam idegesen, mert nagyon nem szerettem késve érkezni. Dühös pillantást vetettem az Arrancarra, aki letörölte a vért a szája széléről. A lámpaoszlopnak volt dőlve, de engem meglátva elvigyorodott, és felém indult. A hollowjai, vagy éppenséggel talpnyalói, szintén felém indultak. Szépen, lassan előhúztam a zanpakutuomat. - Anyuci még nem mondta nektek, hogy egymást egyétek, ne az embereket? Ártanak az emésztésnek... - mondtam hideg félmosollyal.
- Azt... rád is sort kerítünk, kicsike, ne izgulj... - mondta valami iszonyatosan undorító hangon. Mergindult felém ő is, és a hollowjai is. mind sokkal erősebb volt, mint amire számítottam. A szél is egyre hevesebben fújt, jelezve a hamarosan kialakuló vihart. Hevesen hárítottam, majd azonnal shikaiba kapcsoltam. Így azt hittem, könnyebb lesz harcolni... tévedtem. Bár eddig a tűzpajzsom általában megvédett, most mintha valami nem stimmelt volna. Az Arrancarr felvette eredeti alakját, és vastag jégpáncélt húzott a karjára, amivel áttörte a pajzsom, és megsebesített. A hasfalamon nagy, vágott seb támadt, ami sajgott, és ömlött belőle a vér. Értetlenül néztem az Arrancarra, és ekkor esett le... ez nem csak egy Arrancar... ez az egyik Espada... bár fogalmam sem volt róla, hogy ki, vagy melyik... arról sem, hogy mi a rangja. Csak azt tudtam, hogy nagyon erős. Kétségbeesetten ugrottam hátra, és indítottam tűpengéket az Arrancarr, illetve Espada ellen. Az nagyobb pengékkel válaszolt, melyek ugyan megolvadtak, de elsöpörték a támadásomat. A többi hollowja, voltak vagy négyen, körülvettek. Feléjük küldtem minden tűztüskémet, mert ha az Espadával nem is bírok el, de őket magammal viszem... Elszántan néztem rájuk, de azt nem vettem észre, hogy valami kezd kialakulni az arcomon. Aminek nagyon nem kellene ott lenni... Miután a pajzsomat áttörte egy kissé megolvadt jégtüske, és belémfúródott, szédülni kezdtem. Lehet, hogy a vérveszteségtől, lehet, ogy a tüske okozta szúró, nyilalló fájdalomtól... Éreztem, hogy ezen a szinten nem bírok el vele... Erőt véve magamon, minden reiatsumat összeszedve szüntettem meg a Shikait. Az ellenfelem egy pillanatra lemeredten figyelte, ogy védtelenül, vérezve állok vele szemben. Kezdtem homályosan látni, de eszem ágában sem volt feladni. - Ban-kai, Anjerasu chuutonjo! hitsuki hyouryuu! - suttogtam, és figyeltem, amint megjelenik fölöttem a sárkány. Kitátja száját, tűzpengék ezreit zúdítja az Espada rémült arca felé, az felém küld négy jeges jégtüskét, ájultan zuhantam előre. Tudtam, hogy nem sikerült megölnöm őt...

****


A szemerkélő esőcseppek térítettek magukhoz. A szél hevesen fújt, én pedig sajgó fejjel álltam négykézlábra. A sebem még mindig vérzett, de már nem annyira. Kész csoda, hogy életben vagyok, nem is értettem, hogy hogyan... Úgy tűnik, még mindig gyenge kis nyikhaj vagyok. Bár ez nem olyan hatalmas baj... Csak tudtam volna megölni azt az Espadát... Azt vettem észre, hogy valami kegyetlenül szúrja az oldalamat. Illetve nyomja a mellemet... Értetlenül nyúltam be a shinigami ruha alá, és a kezem egy kemény valamit tapintott. Ledöbbenve húztam elő a hollow maszkot. A kezem remegett, én pedig csak egyre inkább meredtem a maszkra. Mintha egy csontváz keze nőtt volna rá...

Chizuki Maya pályázatai *3* Imkndk


Nem tudtam felfogni, hogy ez az enyém. Sírva fakadtam, és kezemben a maszkkal felálltam. Haza kellene menni, megmondani hogy egy nulla vagyok, és egy hollow maszkot vettem ki a ruhámból... Bár, ez sem jó ötlet... Erőt véve magamon felálltam, és megindultam valamerre. Arra mentem, amerre a lábam vitt. A kezemben ott szorongattam a maszkot, és közben igyekeztem abbahagyni a sírást. Nem most kell ezt elkezdeni... Eddig minden veszélyhelyzetben hideg fejjel gondolkodtam... El kell mennem Uraharához. Ő biztosan tud segíteni valamit... Mivel Karakurában voltam, nem volt nehéz eljutni a boltjáig. Viszont annál inkább fájdalmasabb. Igaz, hogy úgy éreztem, valamiféle különös, új erő szállta meg a testemet, és talán pont ez az új erő segített eddig eljutni, de attól még elfáradtam, és a sebeim is továbbvéreztek. Az egyik tüske beletört a sebembe, és már fázni is kezdtem. Remegve kopogtattam az Urahara Shop ajtaján, és valami ideges, hisztis külyökhang ordított ki:
- Mi a franc van már? - azzal kinyílt az ajtó, és Jintát láttam meg. Meg akartam fogni az ajtót, de félrenyúltam, és ájultan zuhantam a srác mellé...

Egy tiszta szobában tértem magamhoz, mellettem gőzölgő mentatea volt. Felültem, és megérintettem a hasamon levő sebet. Be volt kötve.
- Szép jó reggelt! - hallottam meg Urahara hangját. Rápillantottam, és egyből belekezdtem volna a beszédbe, de ő felmutatta a hollow maszkot. - Ezt önnél találtuk, az öné, vagy talán tévednék, Chizuki kisasszony? - és azzal leült mellém. Szinte megbűvölten, mégis rettegve néztem a maszkot.
- Nem... - azzal elmeséltem neki az előző éjjel történéseit. Utánna pár pillanatig mindketten hallgattunk, én pedig utánna kitörtem:- De hogy lehet ez? Hogy éltem túl? Hogy kerül hozzám ez a hollow maszk? Mi történt velem? - kérdeztem kétségbeesve. A beszéd közbeni heves gesztikulálástól belémnyilallt a fájdalom - a sebeim nem gyógyultak még meg. Nem is csoda...
- Úgy tűnik, a harc volt az a külső behatás ami felébresztette önben a "belső hollow"-ot. Minden bizonnyal hamarosan át fog alakulni... egy lidérccé, ha nem győzi le az önmagában rejtőző szörnyet. Mert ha kudarcot vall, akkor lidérccé változik. Egy elég erőssé, amit mi szemrebbenés nélkül meg fogunk ölni. De, reméljük a legjobbakat, Chizuki kisasszony!- mondta, én pedig remegve piszkáltam a csészét. - De ne aggódjon, majd segytünk önnek. Én, és a többi Vaizard. - mosolyodott el, és felállt. - Csak előtte pihenjen még pár napot... kelleni fog az ereje.
Némán figyeltem, amint megfordult, és kiment. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer eljutok ide... hogy azért kelljen harcolnom, nehogy hollowwá váljak...

Az elkövetkező három napot szigorúan az ágyban feküdve töltöttem. Felmerült bennem a kérdés, hogy otthon egyáltalán észrevették-e a hiányomat, majd ezt gyorsan elhessegettem magamtól. Ráérek majd ezzel foglalkozni később is! Akkor, amikor visszatérek ebbe a szobába. Vagy nem. Mert az is előfordulhat, hogy ma itt szépen kinyírnak... Bár ezen nem tudtam sokat töprengeni, mert Tessai rövid úton a Vaizardok búvóhelye felé terelt. Nagyokat pislotam arra a teremre, ahová majd azért megyel be,, hogy megkütdjek a gonosz énemmel. Még mindig fogalmam sem volt róla, hogy mit, hogy kell majd csinálnom... Urahara elkezdi nekem magyarázni, hogy csak egy óra áll a rendelkezésemre. Shinji nagyokat bólint közben, én pedig beállok a terem köepébe. Felhúzták a védőpajzsokat, elmondtak rám egy "varázsigét", aminek következtében a belső világomban találtam magam. Csak most minden olyan üres volt... meglepve nézelődök, amikor is valaki megszólal a hátam mögött:
- Szevasz hugi, jó látni! - mondta furcsán idegesítő hangon. Gyoran megfordultam, és a gonosz énem láttam meg, amint felém rohan. Gyorsan hárítottam, és hátraugrottam.
- Én nem tudom ugyanezt elmodani. Megkeserítetted az életemet! - vágtam hozzá a szavakat, mint egy sértett kisgyerek. Miközben aljasul felnevetett, megmutatta a kardját, döbbentem meredtem az enyémre, ami csak egy szimpla kis léleknélküli kard volt.
- Ezzel öllek meg, a te imádott kardoddal, és átveszem végre az engem megillető helyet! - mondta élvezettel, és támadt. Hárítottam, és hosszú ideig tartó adok - kapok játék alakult ki köztünk. Tudtam, hogy odakint a többi Vaizard harcol az átalakuló testem ellen. Egyre inkább úrrá lesz rajtam a gonosz, míg végül teljesen beborít... és akkor végem. Tudtam, hogy nagyon kevés időm van már, és szinte hallottam, amint Urahara kiadja a végzetes parancsot... - Mit érzel, mondd? Milyen érzés tudni, hogy te fogod egy nap megölni a szeretteidet? A kicsi barátaidat, és a többieket? - kérdezte aljas élvezettel. Fellángolt bennem a harag, ami elnyomta az eddig rajtam uralkodó félelmet. Dühösen rengeteg mennyiségű reiatsut szabadítok fel, és lepillantok a kezemben tartott kardra. Félrelépek a támadása elől, és jegesen csengő hangon közlöm vele:
- Csak egyvalakit fogok még megölni... és az te leszel. Hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun! ranpu ibara! - kiáltottam, és a gonosz énem döbbent arcát látva megnyugodtam. A tűzpengék felé száguldottak, és én tudtam, hogy vége... sikerült őt legyőznöm.

Odakint, a valóságban pedig kiléptem a már szinte teljesen átalakult testem mögül, és beledöftem a zanpakutuomat. A hollow test szétrobbant, én pedig a többiekre néztem. Arcomon ott volt a hollow maszk, én pedig megérintettem. Ahol hozáértem, egy repedés jelent meg, átfutott rajta, és végülis leesett az arcomról.
- Sikerült... legyőztem... - mondtam fáradtan, megkönnyebbülve, boldogan. Világosan tudtam, hogy többé ha akarok, akkor sem mehetek haza... nem fogadnának vissza. Vagy talán mégis? A kapitányomnak lehet, hogy nem lenne ellenére... Egy - két dolgot még meg kell kérdeznem Uraharától, mielőtt döntenék...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyKedd Szept. 08, 2009 1:42 am

Hát szia, Maya!

Rossz látni, hogy ezt a karit alakítod át vaizarddá, de végül is te tudod. (: A pályázat szép, kidolgozott, viszont elég sűrűn találkoztam elgépelésekkel. Legközelebb olvasd át legalább egyszer, mielőtt beküldenél bármit is. ^^ Egyébként nincs vele semmi komolyabb problémám, természetesen elfogadom. ^^

Gratulálok a vaizardsághoz, további kellemes játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te36000/45000Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Kapitányi pályázat *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyKedd Nov. 24, 2009 2:20 am


~*~Kapitányi pályázat - a 3. osztagért! ~*~



Még mindig sötét volt és éjjel, amikor kinyitottam a szemem. Mostanában nem aludtam jól –valójában az volt a csoda, ha egyáltalán el tudtam aludni éjjel. Nem igazán tudtam, hogy mi történt velem. Ott volt bennem az az örök nyugtalanság, ami mindig hajtott vagy űzött valamerre. Ez csak akkor múlt el, amikor kedvesemmel voltam…
Felemeltem a fejem, és az ablak felé néztem. Még kora este kinyitottam, és úgy maradt. A beáramló, hűs, éjszakai levegőtől felfrissültem, és nyugodtan szemléltem a Holdat. Hátrapillantottam, és figyeltem, ahogy mellettem Yuke békésen, egyenletesen lélegzik. Legalább ő nyugodtan tudott pihenni. Ez már elég a boldogsághoz… Halkan felkeltem, és beterítettem kedvesem csupasz hátát a takaróval, majd egy puszit is adtam az arcára. Ruháimat felnyalábolva a szoba távolabbi sarka felé vettem az irányt, és gyorsan felöltöztem, majd Tendout is magammal vittem az irodámba. Úgy döntöttem, hogy ha már nem tudok aludni, akkor legalább „hasznos” elfoglaltsággal mulassam az időm. Útközben eszembe jutott Chiyo-chan és Sierashi taichou, majd megcsóváltam a fejem. A rajongásig bírtam azt a lányt, eszméletlenül aranyos és bátor... Valójában nem hittem azt egy percig sem, hogy Sierashi taichou, illetve... ex-taichou elfelejti. Amilyen sunyi feje van, biztos visszasunnyog hozzá...Remélhetőleg. Ha van egy kis esze...
Halkan benyitottam az irodámba, és gyertyát gyújtottam. Elszörnyedve pillantottam meg a felhalmozódott papírtömeget. Hadnagyként az élet egészen érdekessé vált. Egy csomó csinos papírhalom várta, hogy az aláírásommal a magamévá tegyem őket.
Elszántan közelítettem meg az íróasztalomat, és emeltem fel a tollam. Aláírtam az első dokumentumot, aztán a következőt, és így tovább… Szinte semmi sem ragadta meg a figyelmem. Egy-két információ megragadt az agyamban… Néhány eszközi újítás, újoncok érkezése… Fáradtan, unottan bámultam ki a fejemből, és figyeltem a nyitott ablak előtt repkedő pokollopkét. Aztán rájöttem arra is, hogy hajnalodik: egyre világosabb lett. Töltöttem magamnak egy csésze hideg mentateát, és azon gondolkoztam, hogy megyek és visszabújok Yuke mellé. Remélhetőleg jó sokat fog aludni, és kipiheni magát… Elmélázva emeltem az ajkaimhoz a csészét, és meglepve hajítottam el kis híján.
- Hűhh… Te meg? Szállhattál volna máshová is, bogaram. – halásztam ki a teából a pokollepkét. Az ujjamat érezve rendelkezésemre bocsátotta a rábízott információt:
Újabb magánküldetés a láthatáron. Nem mintha nem örülnék neki, csak hát nem a legjobbkor jött. Egy kissé személyesebb infóval ellátott lepkét küldtem Yukénak, és zanpakutuomat felkapva indultam el. Tudtam, hogy ez minden, csak nem szabályos… Útközben előhalásztam egy szelet karamellás csokoládét, és be is faltam. Ennyi volt a reggelim: nem laktam jól, de a semminél azért több volt. Megérkeztem a Kapu elé, és álmosan néztem a bealudt shinigamira. Csöppet sem kedvesen fejbehajítottam egy apró kaviccsal, és morcosan megnyitotta nekem a Senkai kaput. Dühös pillantásokat vetett rám, de nem mert beszólni: ennyi előnye van annak, ha hadnagy az ember. Különösebb lelkesedés nélkül szemléltem a dolgokat, majd sikerült talpra esnem Rukongai puha füvén. Hogy mindig idepofátlanodik egy – két arrancar… Remélhetőleg nem Slarin lesz az, mert őt nem igazán akarnám bántani; múltkori látogatásom során egészen jól elvoltam vele. Elindultam a puha, kicsit még harmatos fűn, és élvezettel figyeltem a feltámadó szelet. Közeledtem a házakhoz, és láttam egy – két elsuhanó alakot.
- Hahó! – kiáltottam, és néztem körbe. Nem igazán láttam semmit sem, csupán tömény vérszagot éreztem. A gyomrom erősen háborgott ellene, de nem foglalkoztam vele. Kiterjesztettem az érzékeim, hátha találok valamit. Óvatosan tapogattam le mindent, de nem nagyon éreztem semmit sem. Beléptem a legközelebbi házba, aminek falain kívül vércsíkok futottak; és elég tágas volt. A bútorok össze voltak törve, néhány cafat véres ruhát találtam. Aztán ijedten ugrottam előre, mert valamit megéreztem a hátam mögül. Egy hollow bukkant fel, és nem értettem, miért nem éreztem meg a közeledtét.

Chizuki Maya pályázatai *3* PZO9008-PestilenceDemon



Hatalmas, legalább két méter magas hollow volt. Nem volt Gillian, de láttam rajta, hogy már nem sok hiányzik neki hozzá. Lassan előhúztam a zanpakutuomat, és hátrébb léptem. Elképzelni sem tudtam, hogy most mi van…
- Mi a francot műveltél? – néztem a hollowra nagyon nem kedvesen.
- Reggeliztem. Problémád van vele? Csatlakozhatsz hozzájuk, ha akarsz. – mondta reszelős hangján, és karjával felém csapott. Elugrottam, és közben azt néztem, honnan tudnék rá olyan csapást mérni, amitől remélhetőleg elpusztul.
- Nagy a szád ahhoz képest, hogy milyen gyenge vagy. – morogtam. Persze nem volt gyenge, hollowhoz képest nem.
Mély sóhaj kíséretében ugráltam ide-oda, és néha megcsúsztam a vértől csatakos füvön. Eddig ezt észre sem vettem… Szemöldökömet ráncolva táncoltam a felém zúduló csapások elől, és azon gondolkoztam, mit tegyek. Ekkor azonban felém száguldó, fekete tollak vonták el a figyelmem. Hatalmasat pislogva néztem ide- oda, hogy most mit kellene tenni. Kicsikét agresszívan ordibált rám a hollow, engem pedig a szívroham kerülgetett. Nem féltem tőle, csak hát... ki szereti, ha kiabálnak rá? Apróbb sóhaj kíséretében Shunpozási kísérletet tettem, de sikerült hasra esnem a saját lábamban. Ebből is kezdett nyilvánvalóvá válni számomra, hogy még reggel van, és még fáradt vagyok. Köszönhetően annak, hogy az utóbbi időben egyszerűen nem bírok aludni a bennem tomboló érzésviharnak köszönhetően. Egyszerűen még nem tudtam elraktározni a dolgokat. Volt egy csomó ember, aki miatt aggódhattam… De a dolgok előbb-utóbb úgyis rendeződni fognak. Így- vagy úgy, de biztosan.
Mély sóhaj kíséretében fújtam ki a levegőt, és felnéztem a hollow szemébe. Ott lángolt benne a vágy, hogy lássa, amint a testem apró darabokra szakad, és hogy utána felfalhasson… Szinte éreztem a benne tomboló űzött vágyat. A tollaiból nem mindet tudtam elkerülni: pár darab utolért és felhasította a bőröm. Égető, szúró fájdalom hasított belém, és odakaptam a fejemet. A seb széle feketére színeződött, és a tollból, ami az egyik sebben maradt, valami furcsa folyadék ömlött rám. Az meg szépen elkezdte marni a sebemet, én pedig dühösen rántottam ki újból a zanpakutuomat. Már arra sem emlékeztem, hogy miért tettem el.
- Szééép! Ettől elkezd bomlani a tested ott, ahol hozzáért. Aztán fél perc, és felfallak. – duruzsolta émelyítő hangon, én pedig nyöszörögve álltam arrébb. Hát ki vagyok én? Már ennyitől kidőlök? De ha egyszer annyira erősnek tűnik… Mi van, ha nem bírok el vele?
~ Kuss, és tedd a dolgod! Ne legyél már ennyire magad alatt… - durrogott a fejemben zanpakutuom szelleme, én pedig gépiesen kinyitottam majd lehunytam a szemem. Gondolj arra, akit meg akarsz védeni. Azokra, akik miatt érdemes élve hazatérni. Nem tudtam, miért nehéz ennyire harcolnom ez ellen a hollow ellen. Hiszen szinte…
Szemem kitágult, kardommal felé csaptam, és dühösen kiáltottam felé:
- Te mocsok! Te arrancar, te Aizen-szégyene! Ilyen mélyre még ő sem süllyedne! Hát hogy van pofád így átvágni engem? – ordítottam rá egyre fokozódó hangerővel. Szemem szikrákat szórt, amint agyamban kutattam valami terv után. Hogy hogy a fenébe nem vettem én ezt észre? Dühösen támadtam zanpakutuommal felé, hasítottam, vágtam, téptem a testét, és ő még csak nem is védekezett. A bőre olyan volt, mint az acél. Átvághatatlan. Hátraugrottam, hiszen nem akartam tovább feleslegesen strapálni magamat.
- Egész hamar rájöttél… Csak hát tudod, szerettem volna megmutatni a valódi, emberi alakomat neked, de úgy tűnik, immár felesleges. – mondta, és kinyújtotta szörnykezét. Abból rengeteg fekete toll száguldott felém, én pedig elkiáltottam magam:
- Hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun! – a kardom szinte kettérobbant, én pedig megkönnyebbülten kaptam el a másik zanpakutuomat a balommal, és mosolyogtam, miközben az ezüstszalagok feltekeredtek a karomra. Kiléptem a tollak elől, immár sokkal gyorsabban: hiszen sebességem shikai alkalmazásakor háromszorosa lett az alapsebességemnek. Úgy tűnt, mintha ezzel megleptem volna az arrancart. Tudtam, hogy innen csak úgy mehetek tovább, ha végzek vele. Kicsit sajnáltam, hogy bizonyos értelemben a fajtársammal kell végeznem, de elnyomtam magamban az érzést. A hollow is megmozdult: elég gyorsan mögém került, én pedig egy erősebb rúgással a fejére érkeztettem magamat.
- Szállj le rólam te Seireteiből szökött szuka! – üvöltött, én pedig összehúztam a szemem. Hatalmas karjával felém csapott, de én egy X-alakú védekező állással kivédtem őt. Végül egy erőteljes rúgást mértem a fejére, amitől belefejelt a földbe.
- Ezt neked, te majomfjűűűűű! – táncikáltam vígan, majd gyorsan elkiáltottam magam a felém száguldó tolltömeg hatásásra. – Hyoukai Hagane! Awai tate! Ranpu ibara! – hadartam, és szemem becsukva vártam a végzetem, hátha mégis későn cselekedtem. Fülemet azonban megütötte az ismerős, fájdalommal teli üvöltés, én pedig kinyitottam fél szemem. Aztán elcsodálkoztam, és még a szám is kinyílt a csodálkozástól. Az arrancar keze a földön hevert, testét rengeteg égési sérülés csúfította, én pedig ott álltam a testem körülölelő, lángoló tűzpajzsomban. Nem tudtam, hogy hogyan csináltam ezt. Olyan reflexszerű volt az egész…
- Te szemét shinigami! – üvöltött, én pedig hátrébb léptem. Elég sebet kapott ahhoz, hogy órák múlva belehaljon a sérüléseibe. De nem akartam, hogy szenvedjen… Tekintetem üressé vált, elsötétült, amint jobb és bal tenyeremet felé emeltem. Bár ugrott el, menekült, a lángoló pengéim gyorsabbak voltak nála… Az arrancar holtan rogyott a földre, én pedig egy darabig csak álltam ott, és néztem a halott, összetört és megcsonkított testét.

Mélyet sóhajtva kiléptem a kunyhó romjaiból, és arcomat megcsapta a hűvös szellő. Szememben néhány könnycsepp volt, mert bármennyire is furcsának tűnt, sajnáltam a halott arrancart. Voltak barátai, talán szerelme és talán még gyereke is… Gyermek… Nekem úgy tűnik, ez sosem fog megadatni… Szememből csak jobban kezdtek ömleni a könnyek, miközben kezemet megsértett hasamra tettem. Tisztában voltam vele, hol van a méhem, és azt is láttam, hogy négy, a többinél nagyobb toll hatolt ott a testembe. Remegő ujjakkal érintettem meg őket, és azonnal összerándultam a belém hasító fájdalomtól. Ha most kihúznám őket, összeesnék és elájulnék. Így talán kevésbé fog fájni. Talán, ha hazaértem, a 4. osztagban meg tudnak menteni. De ha nem… Akkor nem fogom bánni, ha meghalok. Mert ha nem lehet utódom, nem lesz érdemes élnem. Furcsa. Hogy mennyire gyűlöltem én azt a gondolatot, hogy egyszer gyermekem lehet. Most pedig… a szívem szakad meg attól, ha mégsem lehet. Lehajtott fejjel léptem a fűre, és letettem a kezem. A harmat már felszáradt, a nap már magasan járt az égen. Lágy szellő fújdogált, ami bele – belekapott hosszú fekete hajamba, én pedig elmorzsoltam egy könnycseppet a szemem sarkában. Hát mégis gyenge vagyok. De nem bánom.
Amint lépegettem a füvön, fogalmam sem volt, hogy mihez kezdjek. Azt sem tudtam, hogy eddig mi történt. Olyan volt, mintha nem is én lettem volna. Elméletileg már nyithatnám is magamnak a Senkai kaput, de belül éreztem, hogy valami agyon nincsen rendben. Ráadásul, láttam azokat az elsuhanó valamiket, amik lehetnek akár a túlélők is. Márpedig őket magammal fogom vinni, és meggyógyíttatom őket! Tehát még maradok… A következő lépésnél megbotlottam egy nagyobb kavicsban, és majdnem előre estem. Hasamba belenyilallt a maró fájdalom, én pedig odakaptam a kezem. Fájt a fejem, és hirtelen megrémültem. Az a lé, ami a tollakban volt, valamiféle emésztőnedv. Kétségbeesve téptem ki magamból a tollakat, és a testemből távozó, a folyadéktól lila színűre vált vér a fűre csapódott. Én térdre estem, és letéptem a ruhám egy részét, amiből kötést tettem magamra. Az hamar átvérzett, de annyi „megnyugvásom” már volt, hogy láttam: az odatett kezemen rubinvörös vér csillant meg. Tehát legalább a fertőzés távozott belőlem. A biztonság kedvéért az egyik tollat a zsebembe rejtettem: hátha ennek segítségével meg tudnak majd gyógyítani.
Amint egyre beljebb és beljebb haladtam a házak között, megláttam egyet, ami teljesen ép volt. Nem látszott rajta sem kosz, sem vérfolt, sem rombolás nyoma. Ez nekem valamiért gyanús volt… Miért kerülte volna ki az arrancar azt a házat? Elővont zanpakutuommal közelítettem meg a helyet, és bekopogtam az ajtón. Beismerem, ez felettébb hülye ötlet volt. Lehunytam a szemeim, kiterjesztettem az érzékeim. Odabent két reiatsut éreztem meg: egy szintén arrancarét, valamint egy furcsa lélekhullámokkal rendelkező emberét. Szinte teljesen biztos voltam benne, hogy tudja, hogy itt vagyok. Miért is ne tudta volna? Hiszen az előbb engedtem szabadon a reiatsum egy részét. Nem az egészet, de ahhoz elég volt, hogy észrevegyen. Szó mi szó, tudja, hogy itt vagyok. Beléptem a házba, és úgy éreztem, mintha egy hideg, vékony vízesés – függönyön léptem volna be. Mi a fene lehet ez?
Szememet összehúzva léptem egyre beljebb és beljebb, keresve valami csapdát vagy nyomot. De csak az üresség és a síri csend fogadott.
- Halihó! – szóltam, és beléptem a legbelső szobába. Várakozásomnak megfelelő látvány fogadott. Az arrancar egy széken ült, jobbjával a lány nyakát markolta. Aztán elengedte, és a nyakához hajolt.
– Engedd el, de azonnal! – kiáltottam dühösen. Előretartott zanpakutuoval léptem felé, de a lábam megroggyant a belém hasító fájdalomtól. Az arrancar felemelte fejét, hosszú fekete haja hátrazuhant, így megláttam az arcát. Csak az egyik parázsló szemét láttam: a másikat szemtapasz takarta.

Chizuki Maya pályázatai *3* You__re_a_wolf__boy_by_propensity


Gunyoros mosolyra húzódott az ajka, én pedig dühösen morogtam még egyet rá.
- A Seireteii szuka. Üdvözlet. – állt fel, és lökte el a lányt. Az a falnak csapódott, és ájultan hullott a padlóra. Felé mozdultam, de aztán megtorpantam. Ha most felé rohannék, akkor ez meg megtámadhatna. Ráadásul volt valami furcsa érzésem a lánnyal kapcsolatban. Odébb léptem vagy két lépést, és közben bal tenyerem a hasamra fektettem, mert úgy éreztem, mintha egyre üresebb és üresebb, könnyebb és könnyebb lennék… Nem tetszett a kialakult helyzet. Látszott az arrancaron, hogy meg akarja bosszulni a másik halálát.
- Mi volt a tervetek? Nem hiszem, hogy ennyi vért követelt volna egy „sima táplálkozás” a ti módszereitekkel… - néztem abba a fél, fekete szembe. Őrület, utálat, éhség lángolt benne. Szinte meg sem mertem mozdulni, kicsit más lenne a helyzet, ha ki lennék pihenve, és ez a valami felhúzta volna az agyamat. Akkor mindenféle gondolkozás névre hallgató tevékenység nélkül ugrottam volna neki, és csépeltem volna jobbra- balra, ahol értem. Csak hát most a helyzet kicsit máshogy állt. Mindennek az ellentéte volt bennem.
- A puszta játék is megér ennyi piros mázt. Egy kis szórakozás… Asszed csak nektek lehet? – förmedt rám, és megragadta a lány torkát. Shunpoval felé léptem, és zanpakutuommal már sújtottam volna le rá, amikor valami keménybe ütközött a penge. Reccsenő, majd koppanó hang, én pedig tágra nyílt pupillákkal meredtem a furcsa, szürkés – fehéres anyagra, ami a lány karját borította. Hátraugrottam, hogy jobban szemügyre tudjam venni.


Chizuki Maya pályázatai *3* Anime-metalshards


A fején volt belőle, és a karján. A szeme vörös színre váltott, én pedig szinte értetlenül néztem rá, pedig pontosan tudtam már, hogy mi a helyzet: belesétáltam egy gyönyörű csapdába. Csak tudnám már, hogy mire volt jó ez az egész…
- Gratulálok. Belecsaltatok egy gyönyörűen felépített csapdába. Minden elismerésem… - köpködtem maró gúnnyal. Kezdtem mérges lenni; és bár az előbb pont ezért az állapotért sóvárogtam, most mégsem akartam annyira… A bennem feltörni készülő dühöt, a mellkasomat szétfeszítő indulatot, a mérget, amit saját magam iránt tápláltam: én voltam és vagyok a hülye…
- Ez csupán egy érdekes kis játék, amit Namimori szórakoztatására találtam ki. – lendítette ujját az arrancar a rózsaszín hajú lány felé. Szikrázó szemmel pillantottam felé, zanpakutuomat magam elé emeltem.
- Talán száz, vagy annál is több lélek… emiatt halt meg? – kérdeztem hideg, csattanó hangon. Nem akartam többet tudni. Eddig a pontig sajnáltam őket. Azt a megölt arrancart is, és ezt a lányt meg az arrancart is. Sajnos a gyomrom ezt nem vette be. Gyűlöltem ezt az egészet, aminek a része voltam: azt az áltáncot, amit leműveltem Soul Societyben, hiszen én sem vagyok sokkal jobb ezeknél. De talán pont az a különbség köztünk, hogy ők szórakozásból öltek le rengeteg lelket, akik éltek. Én pedig előbb döfném át magamon a kardom, semmint hogy ilyet tegyek…
- Nem számítanak semmit sem. Érzed a vér szagát, Shinigami? Ugye milyen mámorító? – nézett a szemembe az arrancar. Undorodva ráncoltam az orrom, majd felé – pontosabban a szívének – szegeztem a zanpakutuom. Namimori elé ugrott, én pedig majdnem összerándultam a felismeréstől, de innen már nem volt visszaút, hiszen a tenyerem már előreszegeztem, és már a kidou nevét is kiáltottam…
- Hadou 04: Byakuray! – a fényvillám átszelte a levegőt, és a lány testét beborító, fehér csontba csapódott. Hátrarepült, átszakította a ház falát, de nem gondoltam, hogy súlyosabb baja lehet: hiszen kőkemény páncélja beborította. Neki ez volt a képessége… Az arrancarnak azonban nem tetszett, hogy a szerelme kapta meg a támadásom: dühös ordítással ugrott felém, kék gázt fújva felém. Shunpoval tértem ki előle, és szinte gondolkozás nélkül kiáltottam el magam:
- Hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun! – zanpakutuom szalagja feltekeredtek rám, és azonnal aktiváltam a shikaiomat is… De valamiért a körülöttem lobogó tűz nem bírt el az időközben visszatért Namimori felém röppenő csontdarabjaival és a kék gázzal, amitől a lángok elszíneződtek, majd eltűntek. Nem tudtam, hogy mi az, de annyit éreztem, hogy gyengülök…
- Az az én képességem, hogy a gőzöm átalakítja a támadásaid/védekezéseid… Számomra, használható reiatsuvá. – vigyorgott eszelősen. Szédülni kezdtem, és láttam, hogy a felém száguldó csontdarabok lelassulnak, majd megállnak, én pedig egy sötét helyen találtam magam, ahol fáklyák világítottak, a sziklák mindent körbevettek, fölöttem ragyogtak a csillagok és a Hold… Egy sziklán pedig a zanpakutuom szelleme állt, arcát a Hold felé fordítva. Rá is, rám is különös hatással volt az égitest…
- Miért nem használod a Bankait? – hallottam egy a csattanó, dühös, ingerült hang helyett egy csendesebb, de mégis haragosabb hangot. Leültem egy fagyos- forró sziklára, és felhúztam a térdeim. Ráhajtottam a fejem, és próbáltam válaszolni.
- Félek, hogy nem fogom tudni irányítani. Nem használtam még olyan sokszor, mióta… Vaizard lettem. Azóta még egyszer sem. Mi van, ha amiatt nem tudom irányítani? – néztem fel rettegve. Shiro ott állt fölöttem, ragyogó íriszét az enyémbe fúrva, kezét nyújtva felém. Én a remegő jobbommal megfogtam az övét, és meglepődötten tapasztaltam, amint a helyszín változik. Azt láttam, amikor Shioék küzdöttek az átalakult testem ellen…
- Látod? Akkor, ott ők sem adták fel, küzdöttek érted, mikor alig ismertek. Szerinted akkor én, most hagynám, hogy feladd? Amikor már ismerlek, és a részem vagy? Úgy, ahogyan én neked? – kérdezte, és visszatértünk a sziklás helyre. Kezemet egy fáklya felé tettem, a tüzem nem égetett, csupán körbefogta a bőröm, és kedvesen nyaldosta.
- Igazad van, köszönöm… - szóltam halkan, egy mosoly kíséretében. Eltűnt előlem a hely, és megint a haldokló shikaiomal találtam magam szemközt, és a felém rohanó támadókkal.
- Ban-kai! Anjerasu chuutonjo! – a zanpakutuom körül felfénylett a levegő, átalakult, és fölöttem rekedt ordítással jelezte a sárkány, hogy mennyire jelen van. Szemem ugyanúgy világított, izzott, mint az övé, és sokkal tökéletesebben éreztem az összhangot, mint eddig valaha…
- Mi a f…?! – morgott döbbenten az arrancar, és kézlegyintésével küldte ellenem a barátnőjét. Az pedig szitkozódva, rám kiáltva jött… Sárkányom elém szállt le a földre, én pedig zanpakutuomat nem is mozdítottam.
- Hitsuki hyouryuu! – kiáltottam, és Anjerasu kitátott hatalmas száját. Egy üvöltés mellett több ezer lángoló penge szabadult ki, melyek egy részét áthatolhatatlan pajzsként vontam magam köré, és a többit az arrancar és Namimori felé irányítottam. Az arrancar testét füst vette körül, biztosan eredeti alakját vette volna fel, csak már későn… Ordított, és hangját elnyomta a lángok recsegése. Holtan rogyott össze, és a lelkemben örökre megmaradt Namimori szívet tépő sikolya… De nem éreztem semmit, csak végtelen haragot. Azért, mert gyilkoltak. A büntetés mindenkinek jár… Nekik is.
- Bakudou 09: Geki. – szóltam, de fölöslegesen. Száz seb borította a lány testét, szinte mozogni sem bírt. A külsejét borító csonttömeg összetört, leesett, egy rész eltűnt… Könnyáztatta arcát egy pillanatra vörös fény borította be, majd megszüntettem a Bankaim, és zanpakutuommal megnyitottam egy Senkai kaput hazafelé. Felemeltem a lány testét, és átléptem a kapun, hogy minél hamarabb lezárhassam a dolgot.

Miután visszaértem, leadtam a lányt a 12. osztagnak, a jelentésemet pedig továbbítottam. Hullafáradtan estem össze a 4. osztagnál, a számomra kijelölt ágyon. Lehunytam a szemem, és mélyeket sóhajtottam.
- Chizuki hadnagy, készen van. Egy pár napig ne nagyon mozogjon, inkább pihenjen. – ütötte meg fülemet a 4. osztag tisztjének a hangja. Felültem, majd zanpakutuomat fogva fel is álltam, és zsebemből kivettem a fekete tollat, majd a kezébe nyomtam.
- Hátha tudtok ezzel valamit kezdeni. Talán valami haszna is lesz ennek a látogatásnak… - motyogtam a végét, és az irodám felé indultam. Mélyeket sóhajtva löktem be az ajtót, majd zártam be. Most nem akartam látni senkit sem. Igazából egy személy társaságára vágytam, de neki most biztosan dolga volt… és hozzá sem rohanhatok örökké elsírni a panaszaimat. Sóhajtva ittam egy kortyot a langyos teámból, amit valaki elkészített, és az asztalomra tett. Halk motozást hallottam a kis fülkémből, és odakaptam a fejem. Nemrégen barátkoztam össze a személlyel, egy tengerparti bulin engedtem barátként közel magamhoz…
- Szia Missy. Te készítetted? Nekem? – pislogtam felé nagyon hálásan. Bólintott, én pedig mutattam neki, hogy üljön le velem szemben, mert csak ott tud. Érdekes, hogy mennyire jólesett, hogy van valaki velem… Úgy tűnik, nem jó engem egyedül hagyni, mert akkor mindenféle rossz dolgon kezdek el agyalni…

Pár nappal később közölték velem, hogy én leszek a 3. osztag új kapitánya. Enyhe sokkal tudatosult bennem a dolog, és egészen megörültem neki. Innentől fogva azon törtem a fejem, hogy ki lesz az én utódom: imádtam hadnagy lenni, és valaki olyasvalakit akartam a 6. osztag hadnagyának, aki sokkal jobb ember nálam, aki hasonló módon imádja az osztagot, és tenne érte…
A kinevezésem egy hosszú, mégis gyönyörű ceremónia volt számomra. Sokan ott voltak akik fontosak voltak nekem: Nabe-kun, Mitsu, Chiyo-chan, Missy. Miután kapitányi haorim magamra csatoltam, úgy döntöttem, meglátogatom az én kedves arrancar – barátomat, Slarint, és elújságolom neki a képtelen nagy hírt. Ha nem harcoltam volna vele, nem lennék az, aki ma vagyok. Végtelen hálával gondoltam arra, hogy mennyit segített nekem. Mosolyogva pakoltam némi finom harapnivalót egy kosárba, és indultam el a kis privát titkos látogatásomra Hueco Mundoba. Elhatároztam magam, hogy akkor is meg fogom tömni vele, h nem akarja… Ez jár azzal, ha valaki az én baráti körömhöz tartozik. Eszik.

Útközben újra és újra elhatároztam magamban, hogy minden tőlem telhetőt megteszek majd azért, hogy igazán jó kapitánya legyek a 3. osztagnak...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te40500/45000Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (40500/45000)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyPént. Nov. 27, 2009 7:02 am

Szép hosszú és kidolgozott pályázat >.< Tudtommal az engedélyt is megkaptad, szóval semmi akadálya annak hogy ELFOGADJAM a kinevezésedet ^^
Még egy osztag ami ismét aktív vezetőt kap *.* Üdvözlet a kapitányok között, és sok sikert kívánok a 3. osztag vezetéséhez *megölelgeti* >.<
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te36000/45000Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyPént. Május 23, 2014 4:06 am

- Visszatérés pályázat -


~ Ragyogó, napsütéses reggel köszöntött Seireteire, a fák könnyedén, szinte boldogan adták meg magukat a lágy szellő simogatásának. A harmadik osztag területén sétáló beosztottak zavartan suttogtak a csapat shinigami láttán, akik útjukat a kapitányi iroda felé vették. Lépteik sietősek voltak, s úgy markolták zanpakutuojukat, mintha bármelyik pillanatban készek lettek volna gyilkolni. Pár pillanat alatt elérték céljukat, s vezetőjük mély, zengő baritonja betöltötte az apró helyiséget:
- Chizuki Maya! A Gotei 13 nevében letartóztatjuk önt: a vád szigorúan titkos információk kiszivárogtatása. Ha ellenállást tanúsít, kénytelenek leszünk erőszakot alkalmazni!- tolta feljebb baljával túlméretezett szemüvegét, majd elégedetten vigyorgott rám.  Ajkaim szétnyíltak a döbbenettől, tekintetem egyszerre tükrözött rémületet és haragot. Sohasem árultam el Seireteit, várlázító még a feltételezés is. Önkéntelenül is a kardomért nyúlt jobbom, de egy felvillanó kép megállította a mozdulatomat. Rei-chan! Mi lesz Rei-channal, ha én itt tombolni kezdek? Jeges félelem mart mellkasomba, és remegve pillantottam a képre, melyen lányom egyik kedvenc játékát ölelte boldogan. Asztalomon aláírásra váró papírhalmok tornyosultak az ég felé, drága csöppem fényképe felborítva hevert az asztal szélén. Az a shinigami borította fel, aki kardját torkomnak szegezte tétova mozdulatom láttán.
- Drágáim… boldogan ölnélek meg titeket egytől-egyig már csak a felháborító feltételezés miatt is, de sajnos nem tehetem meg, hogy tombolni kezdjek szeretett irodám kellős közepén. Emellett, roppant kíváncsivá tesz már csupán az is, hogy mégis mit kívántok még a fejemre olvasni, amit nem követtem el. – mosolyodtam el halványan, majd igyekeztem nem elsírni magamat, amikor rápillantottam a kis szőkém fényképére. Ki mondja el neki, mi történt a mamival? Egyáltalán… ki fog rá vigyázni? Ajkamba harapva nyeltem egyet, majd hagytam, hogy elvigyenek. Azok előtt az emberek előtt vonultam el, akiknek segítettem edzeni, akikkel együtt ettem, mulattam… A megalázottság érzése olyan erővel lett úrrá rajtam, hogy térdem hirtelen megroggyant. Belső démonom a felszínre akart törni: végezni akart minddel, az összessel, aki rágalmazott s elszakít imádott, egyetlen, gyönyörű, csodálatosan varázslatos kicsikémtől. Csak reménykedtem, hogy hamarosan tisztázódik az egész őrület és mehetek vissza a lányomhoz.
Lassan haladtunk, s én közben azon rágódtam, vajon sikerülne-e azelőtt odaérnem Reihez, mielőtt mások tennék azt, s be kellett látnom, kizárt lenne a siker. Gyomromban egyre növekvő görccsel figyeltem a második osztag területét, s enyhe hányingerrel nyugtáztam, hogy a Féregboly kapuja előtt állunk meg.
- Taichou, kérem, adja át a kardját és a maszkját. – Tekintetem tágra nyílt a csodálkozástól, s bensőmben mintha forró hő öntötte volna el. Elterelés… előbb is rájöhettem volna, vajon miért fogtak el, s zárnak a legmocskosabb helyre, amit ismerek. Nyilván rá is jövök, ha agyam nem azokkal a gondolatokkal lennének tele, melyek a kicsikém körül forognak. Tehát valahogyan, valaki által megtudták, hogy vaizard vagyok, s ezért zárnak börtönbe? Vagy valóban azt hiszik, kiszolgáltattam valami információt? Előbb vágnám le a két kezem, minthogy eláruljam szeretett osztagomat… Könnyes szemmel váltam meg kardomtól, melynek eleresztése szinte fizikai fájdalmat okozott.
- A lányom… Látni akarom a lányomat! – Tört ki belőlem, és valahol el is vártam, hogy megértsenek. Anya vagyok, egyszerűen nem tehetik meg, hogy így elszakítsanak a lányomtól. Túl nagy kegyetlenség lenne ez! Kérésemet azonban úgy tűnik, figyelmen kívül hagyták: ellentmondást nem tűrő kezek löktek be a sötétségbe, s zártak egy cellába. Napokig senkit sem láttam cellám körül, s lassan kezdtem elveszteni az időérzékemet. Úgy éreztem, egyszerűen megbolondulok…


***


Fogalmam sincs, mennyi idő telt el, s igazából nem is érdekel. Remegve húztam össze magamon a takarót, s fújtam ki a levegőt. Azt mondták, ma kiszabadulok.
~ S te azok után, amiket idebent műveltek veled, még hiszel nekik?! Évekre elzártak a gyerekedtől, megfosztottak a világodtól, megnyomorítottak és te elhiszed a mocskos kis hazugságaikat?! ~ Magam sem tudom, hogy ez a gondolat tőlem származott-e, vagy valami elmebajos démontól, aki megszállta a testemet. Az elmúlt években valóban megbomlott elmém épsége egy időre, de valami csoda folytán képes voltam talpra állni. Bár belsőm jelen pillanatban is sikongva követeli elvesztett kardomat s karjaim szinte égő fájdalommal tudatják agyammal, hogy túl rég szorítottam magamhoz lányomat, tehetetlenül ültem a hideg padlón. Ha akarnék, sem lennék képes tenni semmit sem. Arcomon ki tudja hányadjára könnyek folytak végig, testemet rázta a néma zokogás. Idegesen, ingerült mozdulattal törlöm le gyengeségem árulkodó jeleit, s felpattanok. Túlzottan elgyengültem… Míg itt raboskodom, teljesen elfelejtem, ki vagyok s mire esküdtem fel. Nem abban mutatkozik meg a valódi erő, hogy képes vagyok-e felállni, s újrakezdeni? Megfosztottak mindenemtől, s ki tudja mit műveltek a gyermekemmel. Pillanatnyilag labilis elmémnek nem tett jót a túl gyakran engem kísértő gondolat: önkéntelenül is ökölbe szorult kezemet belevertem a földbe. Démonom üvöltve követelte a bosszút, sziszegve suttogta fülembe átkait, s buzdított arra, hogy borítsam lángokba a Seiretei-t. Egy rövid pillanat erejéig elképzeltem, hogy valóban megtenném, de éreztem, hogy képtelen lennék rá. Sosem árultam el a várost, s nem is fogom megtenni- akkor sem, ha ezzel vádoltak azért, mert mint kiderült, a legjobb barátom egy Espada volt. A véget nem érő napok s éjjelek váltakozásában az elfeledés mély mocsarába merült titkolt tárgyalásom jelentős része, s csak néha-néha felbukkanó emlékképekből tudom, hogy ki volt az, aki elárult s bizonyítékkal szolgált… De abban is biztos vagyok, hogy nem érte meg a másnapot, hiszen kizárt, hogy a nemes vezetőség azt akarná, erről suttogjanak beosztottjai. S hogy én még miért vagyok életben? Nem tudom. Vagy nem végeztek még a kísérletekkel, vagy van valami tervük szerény személyemmel, bár elképzelni sem tudom, hogy mi.
Gondolataimból az a felbukkanó shinigami riasztott fel, aki kinyitotta cellám ajtaját, s hitetlenkedő szemeimbe nézve felém nyújtotta a kezét:
- A mai nappal leülte az önre kiszabott büntetést, melyet kimértünk. Kapitányságától megfosztottuk büntetése gyanánt, s kivégzésétől csupán azért tekintünk el, mert még tehet jó szolgálatot Seiretei számára. Szabadon dönthet, hogy megpróbálja hűen szolgálni a várost, vagy az Emberek Világába térve él. Most pedig, kövessen. – Indult meg előttem, s én értetlenül pislogtam rá, majd megindultam sietős léptekkel. Még most is ezernyi kérdés cikázott bennem, de ráért a megválaszolásuk: SZABAD voltam. Jelenleg nem akartam itt maradni Seireteiben, úgy éreztem, elárult az egész város, a barátaimmal együtt. S bár megértem, hogy nem próbáltak kiszabadítani, csalódottnak, elhagyottnak éreztem magamat. Az egyetlen, amit most akartam, újra érezni Fenikkusu érintését, s megtalálni a gyerekemet. Mosolyogva vettem magamhoz kardomat s egykori holmijaimat egyetlen bőröndbe csomagolva, s gúnyos pillantást vetettem az engem kísérőkre:
- Nos, fiúk… Egy darabig biztosan nem találkozunk. – Ezzel beléptem a megidézett senkai kapuba, s szinte földöntúli boldogságot éreztem. Végre, eljött az ideje egy újrakezdésnek.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te0/0Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (0/0)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyPént. Május 23, 2014 5:42 am

Haliho!

Egyszerű, lényegre törő pályázatot írtál. ELFOGADOM a pályázatod, üdv a csapatban újra! ^.^
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya pályázatai *3* Cl0te36000/45000Chizuki Maya pályázatai *3* 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyHétf. Jún. 23, 2014 11:32 am

ENGEDÉLY: Yorutól van. ^^


Resurrección


Név: Las garras de fransí: La reina muerta - Téboly karmai: A holt királynő

Leírás: A hívószavak elhangzása után változni kezdek. Magasságom eléri a két métert is, némileg talán túl is szárnyalja.  Bőröm színe kísérteties fehérre vált, mintha egyetlen csepp vér sem lenne testemben. Hajam kifehéredik, hossza egészen combközépig ér, de ez nem látszik a hullámoktól. Testemet néhány helyen pikkelyek borítják, ez leginkább a lábaimra jellemző. Hollow lyukam a gyomrom alatt látható picivel. Kardom kinézete annyiban változik, hogy egy hosszú, ezüstszínű pengét szorongatok, melynek markolata ugyanolyan pikkelyes borítású, mint testem néhány része.


Chizuki Maya pályázatai *3* 2ecqcfr

Képességek:

El toque de matildo: Cero (Kárhozottak érintése: Cero)- Kezeimbe lélekenergiát koncentrálok, s a megformálódó gömb körül lángok keringenek vékony csíkokban. Amint elegendő mennyiségű lélekenergiát koncentráltam kezeimbe, szabadjára engedem a halálsugarat. Nem csupán a Cero hatalmas pusztítását élvezheti az a személy, akit a támadás ér, hanem a halálsugár körül keringő lángok is megégetik az ellenfelet.

Matanza: Santos cortan (Vérontás: Felszabdalt szentek)- A resurrección fő képessége a láva irányítása. Ennek értelmében képes vagyok azt kedvem szerint formálni s alakítani. Kardomat a földbe szúrom s elkiáltom a parancsszavakat. Zanpakutuom vörösesen felizzik, eltűnik. A föld megremeg, s mély, vastag repedések jelennek meg rajta melyekből forró, folyékony láva tör a felszínre. A forró, folyékony adagot magam köré formálhatom pajzsként, s a pajzsomat alkotó lávából több száz pengét formálhatok s szilárdíthatom meg őket, így az ellenfél felé irányítva a folyékony anyagot foltokban égetni le róla a húst vagy szilánkokkal darabokra szentelni az áldozatot.

Estante: El estómago de la profundidad (Kínpad: A mélység gyomra)- A parancsszavak elhangzása után a föld ismételten berepedezik, s a nyílások mélysége megbecsülhetetlen.  Az áldozat, vagyis az áldozatnak szánt személy talpa alól pedig nem vastag, de nem is vékony csíkokban forró láva tör az ég felé gyorsan, s zárja börtönbe az óvatlan ellenfelet. A láva külső része megszilárdul, s ez által kőkemény börtön fogságába ejti áldozatát, míg a belső rész ugyanolyan folyékony állapotban égeti el elevenen a célszemélyt.



- Fejlődés... avagy inkább elkárhozás?  -


Lassan múltak a percek, ujjaim az asztallapon való türelmetlen dobolással igyekeztek levezetni izgatottságomat. Ugyan élvezettel végeztem a munkámat, most mégis idegesített a fényes, szinte már vidám szoba. Köszönhető ez talán a napok óta szűnni nem akaró fejfájásnak, mely lassan migrénné erősödik? Legyen bárhogy is, nem volt most időm foglalkozni ilyen jelentéktelen problémákkal. Sokkal fontosabb tennivalóim vannak, mintsem az, hogy ilyen apróságokkal foglalkozzak. Tekintetem a helyiségben tevékenykedő férfira esett, aki képtelen volt eldönteni mit is vásároljon. Borostás, gondozatlannak tűnő negyvenes évei végén járó alaknak látszott, kissé törődött zakója zsebeiben matatott. Nem tekintettem jó szemmel a közjátékra, de nem reagáltam semmit sem: nem tudna lopni a boltból, egyszerűen nem kerülhetné el a figyelmemet. Az óra mutató szinte vánszorogni látszott, s mire végül felhangzott a zárórát jelző kondulás, már ki is tessékeltem a giccses nyulat boldogan szorongató alakot. Miután pár perces, kissé talán elkapkodott munkával befejeztem a dokumentációt, egyenesen a szobámba vonultam. Felfrissítettem magamat, s a szobát belengő kellemes mentaillat némileg csillapította szűnni nem akaró hasogató fejfájásomat. El akartam jutni Hueco Mundoba, s ezúttal egyszerűen nem volt bennem félelem a Gotei 13 iránt. Már nem tartottam a következményektől, sem attól a szervezettől, melynek egykor egyik legrangosabb tagja voltam. Pillanatnyilag csupán az érdekelt, hogy minél hamarabb találkozhassak Zellel s megtudjam, miért vonz betegesen az a hely, ahol egykori barátom élt- s a megígért randevút beváltva Égimeszelőm átvigyen végre játszadozni kicsit. A tükör előtt állva tanulmányoztam vonásaimat, míg vártam az idő múlását: bár minden ugyanaz volt, mint reggel, valami mégis más volt. Sötétkék íriszeim világosabbá válva bámultak rám vissza a tükörből, arcom sápadtabb, megnyúltabb volt. Mindezt azonban kihatásnak tituláltam, hiszen napok óta minden éjjelemet annak szenteltem, hogy meditáljak. Ijesztő módon egyáltalán nem válaszolt kardom szelleme a legelszántabb hívásomra sem… emiatt pedig egyre elszántabban akartam vele kapcsolatba lépni-, elképzelni sem tudtam, mivel sérthettem meg. Az elmúlt négy évről, melyet a bolyban töltöttem, nem sok emlékképem maradt, s akkori elmeállapotomat tekintve ezen valahogyan nem is csodálkozom. Azonban mindenképpen szólásra akartam bírni lélekkardom szellemét- ebben segített az az ezüsthajú férfi, akivel szabadidőm egy részét töltöttem: bár nincs olyan erős, mint én, edzőpartnernek tökéletes. Valamiért azonban képtelen vagyok komolyan venni vele a küzdelmet, olcsó színjátéknak tűnik az egész. Ha akarnám, könnyedén kivégezhetném s lakmározhatnék a teteméből… Kezemből kihullik a fésű s hangos koppanással landol padlómon, én pedig a mozdulatba beledermedve nézek farkasszemet saját tükörképemmel. Eme gondolat talán jobban megrémít, mint a tény, hogy képtelen vagyok kommunikálni Fenikkusuval. A fejfájás fokozódik, én pedig fáradt nyögés kíséretében támaszkodom meg néhány röpke pillanatra az asztalon. Szemeimet behunyva veszek mély levegőket, s egy pohár hűvös víz legalább hangulatomon javít, ha gyógyszerként nem is hat. Lélekcukorka segítségével lépek ki a póttestből: Nincs időm foglalkozni jelenleg ilyen apróságokkal, mikor sokkal fontosabb dolgom is akad. Jobbom kardom markolatán pihen, mely még ebben a csöndes állapotban is pillanatnyi megnyugvást nyújt számomra. Mély levegőt véve, sietősen indulok úti célom felé. Nyugodtnak ugyan nem nevezhető állapotom: mellkasomat szinte szétfeszíti a feszült izgatottság. Balommal kihúzom szemembe hullott fekete tincseimet, s beletűzöm a virággal díszített csatot. Képtelen vagyok szabadulni a minden egyes porcikámat átjáró sürgetéstől- legszívesebben már ott lennék: Nem is értem ezt a meglepően nagy vonzódást a hollowok lakhelye iránt-talán csupán az izgalmasnak ígérkező kaland tüzelt fel ennyire- elvégre is hosszú évek óta nem bírhattam táncra olyannyira szeretett pengéimet. Ugyan sohasem voltam az a kifejezetten erőszakos fajta, nekem is szükségem volt, van és lesz is a küzdelemre- így is tartottam attól, hogy túlzottan berozsdásodtam. Ez pedig megbocsájthatatlan bűn lenne egy olyan ex-kapitány számára, aki a világ legcsodálatosabb osztagának volt a kapitánya egy rövid, de gyönyörű időszakban. Hamarosan shunpora váltok, így rövidítve le az amúgy igencsak hosszú utat, mely kedvesemhez vezetne. Néhány perc után fel is tűnt előttem Zel magas alakja, s ajkamra halvány mosoly ült ki, amint lefékeztem előtte.
- Szia kedves. Alig várom, hogy megint belevethessem magamat a küzdelembe. Ugye, nem felejtetted el, hogy ma hová viszel gyakorolni?- Tekintettem fel az óriásnak tűnő alakra csillogó, kérlelő szemekkel. Látható volt Rajta, hogy ő szívesen elterelte volna valamely más útra találkánkat, én azonban hajthatatlannak éreztem magamat.  Nem voltam most olyan állapotban, hogy kedvem legyen hozzábújni, így csupán egyetlen gyors csókot leheltem ajkaira, miután lehúztam magamhoz a fejét. Jelenleg nem tudott érdekelni egyetlen pásztoróra sem, testem ezúttal másfajta mozgásra volt kiéhezve. Ugyan még magam sem voltam tisztában vele, mit is akarok Ott tenni, de egyszerűen muszáj volt minél hamarabb eljutnom abba a kietlen, hamis világba. Talán csak valódi ellenfelet akarok találni, aki kihívás elé állítana… Fel sem merül bennem az a gondolat, hogy esetlegesen a vesztembe rohannék: türelmetlenül várom, hogy kedvesem megnyissa a gargantát, amelybe sietősen léptem be- meg sem várva, hogy Zel esetlegesen védelmezőn átkaroljon. Nem vagyok ennyire törékeny virágszál, hiába tűnök annak betegesen kifehéredett, sápadt bőrömmel s talán túl hosszúra megnőtt, fekete hajzuhatagommal.
A gargantába való belépés pillanatában nem fogott el a megszokott viszolygó érzés, inkább kellemesen éreztem magamat: úgy tűnik, tartogat meglepetéseket még számomra az élet. Emlékszem, mikor óriásom karjaiban utaztam pár hete eme járatban, elfogott a rosszullét is kis híján.

Egy ugrással érkeztem egy közeli, magas sziklára s tekintetem a tucatnyi ide-oda kóválygó Gillianra vetődött. Nem rémített meg a szüntelen ordítás, s villámtánccal kerültem ki a felém érkező támadásokat. Furcsa módon eltűnt belőlem mindenféle izgatottság, testemet átjárta a béke és megnyugvás. Napok óta nem éreztem ezt az érzést, s ahogyan a sötét erdőt vizslatta tekintetem, rám telepedett az a jellegzetes hangulat, mely akkor ül az ember nyakán, ha hazaér. Normális körülmények között megijesztett volna ez az érzés, de most letudtam azzal, hogy nyilván a Slarinnal való titkos találkozók kellemessége édesítette meg számomra ezt a szörnyű helyet. Helyváltoztatásul ismételten shunpot használtam s lélekenergiám elrejtését képességeimre bíztam, hiszen bár elvakultan akartan belevetni magamat az erdő mélyébe, nem voltam annyira ostoba, hogy céltáblát tűzzek ki a fejem fölé. Jól tudtam, mennyire vagyok erős s valószínű az olyannyira rettegett Espada néhány tagja elintézhetne különösebb erőlködés nélkül. Ugyan meg kellene jelennie bennem a félelemnek, vagy legalább tartanom kellene tőlük, csupán a lehetőségét láttam annak, hogy legyőzésükkel s elfogyasztásukkal saját magamat erősítsem. Egy pillanatra megállva csodálkoztam el a testemet elöntő vérszomj felett, s csak nehezen tudtam visszaszorítani annyira a késztetést, hogy ne veszítsem el józan eszemet. Ha lett volna a közelben valamilyen visszatükröződő felület s belenéztem volna, megláthattam volna íriszeim sárgás ragyogását, mely így kétségtelenül titok marad előttem. Némán, gyors léptekkel nyomultam előre az erdőben, követve a megérzett, ismerős fajhoz tartozó lélekenergiát. Eredeti célom az volt, hogy keressek itt valakit, aki méltó ellenfelem lehet s előcsalogathatja kardom szellemét egy esetleges élet-halál küzdelem során- biztos voltam benne, nem hiába fáradtunk el ide. Ujjaimmal fekete hajamat húztam hátra szememből, s kissé összerezzentem kedvesem váratlan érintésétől.
- Ha ennyire belemélyedsz a gondolataidba, kurvára ki fog valaki nyírni. Figyelj má’ oda!- mordult fel, miközben mögém állva figyelte az oktondi lényeket. Semmi értelem nem tükröződött vissza üres tekintetükből: éhségüknek s vérszomjuknak hódolva csak azzal voltak elfoglalva, hogy a magasabb lélekenergiával megáldott lényeket felfalják. Igyekeztem megtalálni az agyukul szolgáló adjuchasokat, vagy idejüket itt múlató arrancarokat, s pár pillanat múlva már éreztem is a lélekenergiáik halovány pislákolását. Mint több százezer vékony fonál, s mind rendelkezik a saját külön árnyalatával… Gyomrom körül mintha megmoccant volna valami, s szívem szerint azonnal odarohantam volna lemészárolni őket s torzóikat felhasználva erősíteni magamat. Önkéntelenül hátralépve ütközök a mögöttem álló férfiba: tekintetem riadtan villan rá, mire az ő fénylő íriszei is meglepve tekintenek rám.
- Mi a franc van a szemeddel basszameg?! Totál más színe van…- dörrent rám, mire arcomhoz értem: a felesleges mozdulat végeredménye hajam fülem mögé igazítása lett. Ha akartam volna, sem láthatom égő, lángoló arany színeit. Tisztában voltam vele, hogy Életem értetlen kérdésére képtelen leszek válaszolni: magam sem tudtam, miféle átalakuláson megyek keresztül.
- Körbevesznek minket arrancarok és adjuchasok tömegei, Te pedig a szemem színe miatt aggodalmaskodsz? Zel drágám, koncentrálj a valóban fontos dolgokra.- léptem el mellőle, s tértem ki a hangos üvöltözéssel nekünk rontó Gillian elől. Őt természetesen követték társai: elvégre is nincs is jobb, mint hódolni az áldott csordaszellemnek.
- Ugyan hol vagytok ti az én szintemhez képest…- sóhajtottam fel, s játszi könnyedséggel tértem ki a felém száguldó halálsugár elől. Kardomat előrántva tértem ki a következő halálsugár elől oldalra, s egy pillanatra Kedvesemre pillantva konstatáltam, hogy épp a tétován bambuló óriás értelmét képező adjuchast belezte ki. Mosolyogva ugráltam közöttük, még egy rövid kuncogás is kitört belőlem: rég nem élveztem ennyire semmit sem. Nyelvemmel megnyaltam kiszáradt ajkaimat, s közben kardomat magam elé tartva suttogtam el a rég kiejtett igét, mely egyszerre hatott imaként is:
- Sobieru, Kyuusen Fenikkusu… Shisuu!-Zenült fel dallamos hangom most hűvös éllel. Kardom pengéje felizzik, s füleimnek édes sistergéssel pengémből száz és száz lángoló penge robban ki, s szabdalja fel az oktondi lényeket. A lángoló pengék vörös fénye visszatükröződni látszik aranyszínben ragyogó, mohó íriszeimen. Annyira gyönyörű látvány, ahogyan semmivé foszlanak az életre is érdemtelen gyenge férgek…
- Te is érzed, nem? - Jelent meg mellettem Zel, s törölte véres pengéjét ruhájába. Ha nem ráz fel a semmivé porladó szemcsékben való gyönyörködésből, talán meg sem érzem azt az egyetlen, oly jellegzetes energiát, melyet csaknem elnyomott a rengeteg hollow energia.
- Seiretei újabb adag shinigamit küldött mészárszékre? Igyekezzünk, hátha még megmenthetjük…- pillantottam rá, majd villámtánccal a gyengén pislákoló lélekenergia felé indutam. Oly könnyű irányítani a szemcséket… szinte el sem tudtam hinni, hogy egykor én is egy képességek nélküli lány voltam, aki mit sem tudott erről a világról s a benne folyó véres, sokszor tragikus harcokról. Vajon, mennyire érdemlik meg az emberek azokat az áldozatokat, melyeket már elhunyt társaik hoznak meg értük, őrangyal szerepbe bújva? Én ugyan sosem kérdőjeleztem meg a parancsokat s mindig is hittem hivatásomban, de a kétely gonosz féreg, ami könnyedén képes berágni magát az ember lelkébe.
A shinigami, kinek jelenlétét egyre gyengébben érzékelem, néhány arrancar s adjuchas gyűrűjében állt, széttépett társai teste mellett. Testén számos seb éktelenkedett, látszott tekintetén: már belenyugodott a tudatba, hogy ezt nem élheti túl. Térdei megrogytak, kardja elvesztette shikai formáját, s eszméletéért harcolva támaszkodott kardjára. Aranysárga tekintetem jegesen villant a legközelebbi lényre, majd kardomat előhúzva, villámtánccal az ismeretlen lány előtt teremtem.
- Önként jelentkezel ebédnek, halálisten? Szívesen széttépünk téged is…- morogta a koshoz hasonlatos küllemmel rendelkező szörnyeteg, mire ajkaim mosolyra húzódtak. Lehetséges, hogy nem rendelkezem azzal a hatalommal, melyre áhítozom szüntelenül, de egy ilyen apró, szánalmas féreg nem ellenfél számomra még így sem.
- Sobieru, Kyuusen Fenikkusu! Shisuu…- suttogtam, majd élvezettel figyeltem, amint a penge szétrobbanva száz és száz lángoló pengévé darabokra metszi adjuchasokat s arrancarokat. Belsőmben diadalittas öröm árad  szét, s fejfájásom ezzel együtt fokozódik. Szinte már nem is láttam az éles, hasogató fájdalomtól: ekképp történt meg, hogy az egyik arrancar tüskés karja elsodort, s egy fának ütközve rogytam össze. Nem is a becsapódás fájdalma, sokkal inkább a fejemben hasogató fájdalom kényszerített a földre. De nem számít mennyire fáj, nem tehetem meg, hogy így hagyom magamat elveszni a sötétségben. Fel kell állnom, s meg kell védenem a lányt.
- Darabokra cincállak, Seiretei-i shinigami patkány! Nem elég hogy mocskos fajtád tagjai önkényesen uralkodtak felettünk, folyamatosan ide merészkedtek, a mi felségterületünkre! Jegyezd meg… ez a mi birodalmunk!- Alig hallottam szavait, de nem éreztem különösebb lelkifurdalást emiatt. Az értelmetlen fröcsögésen kívül semmit sem voltam képes felfedezni szavaiban, s míg tudatomat próbáltam visszakényszeríteni a valóságba, Zel is megérkezett.
- Bűzlesz a kurva szagától, áruló patkány… Széttéplek és utána a szajháddal együtt fallak fel!- Ajkaimat elhagyta egy fájdalmas nyögés, majd homályos tekintettel figyeltem, ahogyan Zel arca eltorzul, s nekiront a lénynek. A jelenetet azonban nem figyelhetem tovább: Shunpoval tértem ki az újabb támadás elől, s enyhe izgatottság lepte meg testemet, amint érzékeltem az egyre több felbukkanó arrancart- egyikük kiemelkedő lélekenergiával rendelkezett, melynek érzékelhető része is vetekedett az enyémmel. Minden bizonnyal az egyik lény elsietett szólni feljebbvalójának. Jelenlegi szintemen azonban esélyem sincs ennyi lény ellen még úgy sem, hogy Szerelmem mellettem áll. Nem kívántam eme módszerhez nyúlni, de a kialakuló helyzetben nem volt más választásom: jobbomat homlokomhoz emeltem, s a rántáshoz hasonló mozdulat után arcomon megjelent a maszkom is. Ezzel egy időben varázsütésre múlt el a fejfájás, s sárgán ragyogó tekintetem a körénk gyűlt lényekre siklott, majd megakadt egy férfin. Már csupán mozdulatai kifinomultságán is látszott, mennyire különbözik a többitől: felőle érzékeltem azt a lélekenergiát is, melynek nyomán torkának akartam rontani. A testemet újfent elöntő agresszió már nem keltett bennem félelmet: most inkább tekintettem hálásan rá, hiszen kis szerencsével s némi adrenalinnal talán feltüzeltebben s eredményesebben harcolhatok.
- Nos… Erre nem számítottam. Két nőstény halálistenen folytathatom ezen túl a kísérleteimet. - Rózsaszín tekintete először az ájult lányt vizslatta, majd átkúszott rám, s maszkkal borított arcomon állapodott meg. - Elfajzottál, mi? Nem volt még szerencsém élve boncolni fel egy vaizardot… hála neked, ma ezt is megtehetem.- az arcára kiülő tébolyult mosoly megmozgatott bennem valamit: koponyámat mintha belülről lángok égették volna. Ha nem tart meg az utolsó pillanatban rezignált külsővel felbukkanó kedvesem, minden bizonnyal összeestem volna.
- Enyém a legerősebb, a többit rád bízom Zel…- Tekintetemet egy pillanatra sem vettem le a rózsaszín íriszekről, jobbom kardomat markolta. Testemben terjengeni kezdett a jeges félelem: talán kevés leszek a győzelemhez. Nem inoghatok azonban meg Előtte: nem láthatja az engem elöntő félelmet. Rá sem nézve léptem el mellőle: helyváltoztatásra egy gyorsabb technikát használtam, mely már nem is shunpo, sokkal inkább sonído… Szabad kezemmel felmarkoltam a lányt, jobbomban nyugvó kardommal pedig elhárítottam az egyik szolga dárdához hasonlatos karjának támadását. Minél messzebb, minél gyorsabban… lépteim a megszokottnál jóval gyorsabbak, megszédítő sebességgel haladtam a céltalanságban: egy távolabbi fához támasztottam a lányt, s megfordulva vártam a felém érkezőt.
- Mordedudra, Serpiente!- hallottam meg formájának feloldó igéjét, s iszonyodva figyeltem kígyóformát felöltő testét. Kardjából suhintásra méregfogak váltak ki s  repültek felém, melyet ban-kaim feloldásával sikerült kivédenem. Azonban technikáim kisebb sérüléseken s egy végtagvesztésen kívül semmit sem okoztak neki- reakcióim lelassultságát tekintve ez nem is volt oly meglepő: kétségbeesetten ugrálva igyekeztem kitérni támadásai elől, melyet megnehezített egyre homályosodó látásom. Hogyan lehet ennyire erős?
Lábamba éles fájdalom hasított, s a földre zuhantam. Képtelen voltam mozdulni: letekintve nyolc darab fogat számoltam össze. Ennyire nem gyors még a regenerációm… s mintha a méreg csak olaj lett volna a tűzre: meggyötört kiáltás hagyta el torkomat, majd egyszerűen elvesztettem az eszméletemet.

Félhomály, s dögszag… ez a két jellemző írta le legjobban a helyet, ahol ébredtem. Karjaim leszíjazva hevertek mellettem, beléjük szúrt számtalan tű s a rájuk kötött sötét színű szerepe lélekenergiám egy részének elszívása lehetett; kardomat nem tudtam felfedezni a helyiségben. Mást azonban igen: az asztal, melyhez hozzá voltam láncolva enyhén lejtett, így kedvemre csodálhattam az elém táruló látványt. A velem szemben lévő falon középkori kínzóeszközöket vehettem szemügyre, különböző nagyságú és formájú késekkel együtt. Mellettem egy össze-eszkábált polcon különböző színű- ezt nem láttam tisztán, de az árnyalatokból erre tippeltem-, üvegcsék hevertek. Próbáltam mozdulni, de az éles fájdalom, s testem gyengesége nyugalomra intett.
- Zel… - nyöszörögtem elhaló hangon, szemeim könnybe lábadtak. Annyira nem számított, mi lesz sorsom jelen pillanatban: szívem attól a gondolattól szorult össze rémülten, hogy talán elhamarkodottan ítéltem meg képességeit s már halott lehet… Egy-két könnycsepp kicsordult, s mire végigfutott arcomon, a nehézkes ajtó is kitárult. A rózsaszín szemmel megáldott, rövid hajú férfi lépett be rajta, arcán kéje mosollyal. Fehér ruhája fölé műanyag köpenyt kötött, s lassú léptekkel sétált hozzám. Hosszú körmeivel lehúzta rólam a rám terített lepedőt, mely alatt meztelen voltam.
- Mégis… mit akarsz tőlem? - Hangom színtelen, halk volt: válaszra sem méltatva sétált el mellettem s állt meg a kések előtt. Mindkét kezébe vett három-három különböző formájút, majd ráérős léptekkel visszasétált kínpadom mellé.
- Nézzük meg, te is olyan vagy-e belülről, mint a többi!- Tekintetében semmi józanság nem égett, elméjét már rég elboríthatta a téboly, melynek legújabb áldozata én lettem. Nemes egyszerűséggel vágott húsomba, miután az egyik üvegcséről csepegtetett valami folyadékot a pengére. Nem csupán a vágást érzékeltem: a seb szélei füstölögve kezdtek sercegni a sav hatására, én pedig ajkaimba harapva nyeltem egyet.

Képtelen vagyok összeszámolni, hányadik kiáltást igyekeztem visszafojtani sikertelenül. Agyam sokkal kegyetlenebb dolgokat tárt elém kínzásul, mint most a felettem ténykedő egykori espada, aki kivéreztetésem közben hajlandó volt regélni magáról. Mégis, testem esendő gyarlósága majdnem annyira kínzott, mint a rémképek s hallucinációk, melyek egykor elmém eltévelyedésének eredményeképpen születtek.
- Nem kell félned, nem kínozlak túl sokáig… hamar rád fogok unni.- Felém lépett egy fecskendővel, melyben enyhén világító folyadék rejlett. A tűszúrást már meg sem éreztem, a folyadék fagyossága azonban már csontig hatolt. - Ez az én speciális mérgem. Míg más kígyók mérge a véráramba kerülve a vér megalvadását okozza, ez, az enyém elkábít. Csak annyira, hogy ne tudj mocorogni. - Elégedett volt magával, tekintetében büszkeség csillogott. Ujjaiban máris ezüstös fém csillant, mellyel combomba vágott: miközben élvezettel nyalta meg a pengét, melyről vérem csöpögött, dúdolni kezdett.

Lassú mozdulatokkal mérte ki a vágás helyét, testem fáradt zsibbadással tudatta: hamarosan feladja. Bántam-e egyáltalán? Az órák óta tartó vagdalkozás kiszívta belőlem az erőt és tűrőképességet: lassacskán már csak arra áhítozik, hogy az az erőteljes kábultság, mely erőt vett rajtam teljes egészében beborítson s elnyeljen végre a sötétség… Kínzóm ujjaival szétfeszítette az összeforrni készülődő sebet, s az apró résen ujjait beerőszakolva beleim közé mart. Karmai nyomán vér buggyant elő testemből, tekintetem aranyló sárgás színe elhomályosodni látszott. Kíméletlen, könyörtelen ujjai végül elhagyták testemet, hogy rémítően éles késért nyúljanak, s a férfi hozzálátott a precíz, fájdalmas vágások elhelyezéséhez. Képtelen voltam tovább tűrni, egyszerűen nem ment… Tudatom megadta magát: bár hangosan nem mondtam ki, magamban segítségért sírtam fel. Nem érdekelt, honnan jött: véget akartam vetni a fájdalomnak.


Ő pedig csak erre várt: kéjes kacajt hallatva, kapva kapott az alkalmon: átvette helyemet, engem egy sötét sarokba száműzve, ahol díszpáholyt biztosított számomra; nehogy lemaradjak a műsorról. Csontjaim nyúltak, ropogtak- eddig formájukon változtatva testem nyúlni kezdett: karomból bár vér buggyant, átszakította a leszorító pántokat. Hajam kifehéredett, megnőtt: aranyszínű íriszeim mohón tapadtak a meghökkent férfira. ~Kurvára meg foglak ölni, te mocskos fattyú. Nem miattad fogok megdögleni!- Saeko hangja zendült fel fejemben. Szemeim, vagyis… immár az ő szemei összeszűkültek, miközben kiszabadította magát rabságából. Az arrancar eredeti alakjába bújva állt vele szemben s támadt, ostoba módon. Mit foglalkozik a szörnyeteg a felé suhanó tüskékkel s Barákkal tarkított Cerokkal? Kitér előlük villámgyors mozgással, rekedt hangját hallatva mordul fel az érkező arrancarok láttán. Hol vannak ők fenségességéhez képest? Gazdájuk megrettenve futna életéért, feleslegesen pazarolva utolsó perceit. Éhesen mered felé, majd vérvörösen izzó ajkai szólásra nyílnak:
- Matanza: Santos cortan!- Mély, morajló robajjal repedezik be alattuk a föld s a felszálló láva úgy öleli körbe testét, mintha mindig is egyek lettek volna. Vért akart látni, csontokról leégő húst… Kínozni, ahogyan őt merészelték. Vigyor ezúttal az ő arcára ül, s míg elég egy apró legyintés a láva-szilánkokkal való mészárláshoz, csalódottan néz körül. Hol van még ellenfél, mely pusztításra érdemes? Mivel elégíthetné ki étvágyát, ha a semmivé foszló lények kudarcot vallottak szórakoztatásában? Elégedetlenül indult meg, s kutatta fel a pislákoló energiát. Olcsó halálisten nőstényre bukkant: testébe már csak hálni járt a lélek. Mégis mi értelmet lát a létezés, hogy ily jelentéktelenségre pazarolja idejét? Pikkelyes karjával a nő arcához nyúlt, de mozdulata félbe maradt. Üvegtelen ablakon újabb halni kívánó arrancar érkezett: ezt azonban ismerte jól. Évek óta másik fele ezt az alantas lényt imádja, mint valami Istent. Holott ő az egyetlen, ki valódi hatalommal rendelkezik… Ujjai a nő arcába marnak, s kisebb erőfeszítés árán roppantja szét a koponyát.
- Maya… Te vagy az?- Ha ezt látná a Másik, hogy elsírná kínjában magát... A csalódás, hitetlen félelem a másik szemében egy életre porba sújtaná. Mi haszna van ennek is? Mégis mi értelme létének? Gyenge, haszontalan… mi örömét leli a Másik benne a rendszeres enyelgésen kívül? Testi örömök… mily felesleges gyarlóság! Felfalja inkább… mi sem lehetne tökéletesebb, mint megölni az imádottat saját kezeivel. Kéjes vigyorra húzódik szája, miközben az arrancar felé lépdel.
- Maya, térj észhez, ezt nem teheted a kurva életbe már…- Meg sem próbál harcolni, ujjai könnyedén veszik fel pajzsként a lávát s szúr a megkövülten álló férfi mellkasa felé: azonban utolsó pillanatban valami félrerántja kezét, mely a falba csapódik- érdekes változást elindítva.


Nem hagyhattam, hogy megtegye. Roppant kényelmes volt hagyni, hogy helyettem cselekedjen, mikor elbuktam újfent- ez azonban nem történhet meg többé. Nem, nem engedem meg ennek a lénynek, aki kéretlenül vált részemmé, hogy ismét kiszabaduljon s megöljön egy ártatlan lányt, s kis híján a férfit, akit szeretek. Torkomból velőtrázó sikoly szakadt fel, tagjaimba olyan méretű kín hasított, melyet eddig még nem éreztem. Minden ruha takarásától mentesen, meztelenül s ájultan hullok Zel lábai elé, míg tudatom utolsó józan gondolata az volt, hogy ezzel a lehetőséggel nem élhetek soha többé.

*Mordedudra, Serpiente! = Marj, Kígyó!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* EmptyHétf. Júl. 28, 2014 8:53 am

... akkor végre ellenőrzöm már ezt a pályázatot, ha már ennyire ki maradt a szórásból. Surprised

Szerintem rendben van, szóval elfogadom a pályázatodat. :3
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Chizuki Maya pályázatai *3* _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya pályázatai *3*   Chizuki Maya pályázatai *3* Empty

Vissza az elejére Go down
 

Chizuki Maya pályázatai *3*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-