-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te5000/15000Társalgó - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 2:25 am

Hogyan tegyük hasznossá a Bürokrácia által termelt szemetet? Első lecke: Origami

A mai nap különleges, anyu megint megtanít nekünk valamit, ami egy lépéssel közelebb hoz minket hozzá, hogy a Juubantai teljes jogú tagjai lehessünk, és egy napon Natsu-chan és én legyünk az új Hitsugaya Toushiro. Ehhez azonban előbb el kell végezni az Akadémiát, és ami ennél is fontosabb, el kell sajátítanunk az osztag különlegességeit. Elsőnek itt van a legfontosabb: számtalan haszontalan irat létezik ezen a világon, melyekből némi ügyességgel, szinte varázsütésre varázsolhatóak hasznos dolgok: csomagolópapír, rajzpapír, lámpa, gyújtós, és most, anyu csodálatos kreativitásával (amit persze én is örököltem tőle Neutral) dísz lesz belőle, amivel jobb kedvet hozunk az osztag tagjaira.
Mintha valami érdekeset láttam volna, felveszek egy papírpillangót az asztalról, és elkezdem a szárnyai található szöveget böngészni. - Lélek megtisztítva,… hai… minden nyugodt, hai… semmi szokatlan, hai… Anyu, miért kell ilyeneket leírni, hai? Nem lenne sokkal egyszerűbb szóban elmondani? Hai.- annyira unalmas lehet ilyesmit leírni, és úgysem olvassa el soha senki, tehát akár azt is ráírhatná, hogy vodka-bomba-kataflán, soha nem ellenőrizné senki.
Megpróbálkozok egy olyan csillag hajtogatásával, de az eredmény sajnos messze nem olyan jó, mint amit vártam, mivel az oldalai hosszabbak, így inkább egy tízesre hasonlít. Az a csillag is azt jelenti, hogy a sors úgy akarta, hogy anyu mellé kerüljünk, a tízes szám írásjele is hasonló. Szívesen mennék apu mellé is, elvégre nagyon menők az egyenruhák, és mindenki tiszteli őket, de túlzottan sok szabály lenne, és nem is tudom megjegyezni az összes kifejezést. :very sad: Szóval marad anyu osztaga nekünk, mert csak nem választanak el minket egymástól. O.O
- Natsu-chan, ezt neked csináltam, hai- pár perc ügyetlenkedés után átadtam egy TOP IMPORTANT feliratú iratból varázsolt virágot a tesómnak, igaz, messze nem lett olyan szép, mint amilyet anyu tud csinálni, de remélem, azért örül neki. :OO: Persze, Natsuki-chan mindennek örül, amit tőlem kap, mert én olyan szuper tesó vagyok, hogy mindig a legjobb ajándékokat találom ki neki. -.-
Miközben folytatom a hajtogatást, folyamatosan azon töröm a fejem, hogy vajon hogyan szökjek ki este úgy, hogy valaki ne vegye észre. Natsu-chan biztosan nem fog beköpni, ha szépen megkérem, és teszek neki valami szívességet is, de ha Taki-nii vagy anyu meglát, akkor nem tudok átmenni Keibához, pedig muszáj pár dolgot megkérdezni tőle. És ha apa kapna el? Abba bele sem merek gondolni, vége lenne a világnak. O.O
- Apu mikor ér ide, hai?- ha apa bevetésen lesz, vagy valamiért nem ér rá, meg tudok szökni itthonról. Bennem van omnitsukidous vér, úgyhogy tudok lopakodni, de apa akkor is kiszúrna engem, úgyhogy a biztonság kedvéért tudnom kell, hol van. Ha meg akarom tartani a legmenőbb diák titulust az Akadémia teljes első évfolyamában, muszáj menőbbé válnom, nehogy a riválisaim utol tudjanak érni, úgyhogy különórákra van szükségem a népszerűségem megtartása érdekében.


A hozzászólást Genki Naoki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 23, 2012 10:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te5000/15000Társalgó - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptyVas. Szept. 09, 2012 1:57 am

Hogyan tegyük hasznossá a bürokráci által termelt szemetet?
Anyu végre úgy döntött, hogy bevezet a minket a 10. osztag rejtelmeinek egyikébe. A mumusokról már meséld nekünk, akik a gyanútlan nénikre és bácsikra vadásznak. Most azonban másik titkot árult el nekünk! Egy igazi osztag specialitást. Az első, amit megmutatott, az az volt, hogy mit is kezdjünk azzal a sok papírral. Voltak fehérek, színesek, kicsik, nagyok... Mennyi mindent lehet belőlük csinálni! Anyu néhány másodperc alatt csodás pillangókat, nyuszikat, kishajókat varázsol a papírokból. Naoki és én is belevetjük magunkat ebbe az újfajta játékba. Eddig nem is tudtam, hogy ennyire vicces shinigaminak lenni! Pár pillanat alatt egy új világ született az asztalon papírból. Papírházak, papír tó, papír kandalló, és papír emberek.
- Natsu-chan, ezt neked csináltam, hai - adott egy gyönyörű papír virágot Nao. Szerintem senki másnak nincs ilyen ennivalóan édes öccse, mint nekem!
- Natsuki köszöni szépen! - Jól megölelgettem a virágért cserébe. Mikor elengedtem, folytatta a hajtogatást. Elképesztő módon belemerült a munkába. Tündéri amikor ennyire koncentrál! Mosolyogva figyeltem az öcsémet. Megszólalni nem mertem, nehogy megtörjem a varázst, inkább nagyon lassú mozdulatokkal a fényképezőgéphez nyúltam, amit korábban előrelátóan az asztalra kikészítettem, és hangtalanul megörökítettem a pillanatot. A pici gép tökéletesen elveszett a papírok között, főleg, mivel a borítása úgy nézett ki, mintha újságpapírba csomagolták volna. Készítettem még jó néhány (lesifotót) pillanatképet, majd én is visszatértem a hajtogatáshoz. Szép sorba készítettem a csillagokat. Egyre nehezebbekkel próbálkoztam, majd a legszebben sikerültet oda raktam Naoki keze mellé.
- Apu mikor ér ide, hai? - rezzentem föl az öcsém hangjára. Épp egy rózsa készítésével foglalatoskodtam. Naoki kérdése fölkattintott bennem egy piciny kapcsolót. Mivel mi a valóságban összetartoztunk mindig is, ezért mindig megéreztem, ha Nao-val történt valami, vagy ha valami veszélyesre készült. Ha megbetegedett, nem egyszer én is ugyanazokat a tüneteket produkáltam. Ha szomorú volt, én is éreztem. Kissé izgulva vártam anyu válaszát, miközben eldöntöttem magamban, hogy bármi is lesz, ma este nem veszítem szem elől az öcsémet! Ekkor azonban az enyhe izgalom, amit Naoki miatt éreztem, félelembe csapott át. Zümmögést hallottam meg, nem messze tőlem, teljesen tisztán és kivehetőn, ami csak egyet jelenthetett. A mumusnál is gonoszabb és ősibb legyet! Gondolkodás nélkül, egy sikkantás kíséretében ugrottam Naoki nyakába, miközben egész testemben reszketve csak ennyit sikerült elzokognom.
- Itt egy légy! Natsuki nagyon fél! - temettem bele az arcomat a testvérem ruhájába, hogy még csak véletlenül se pillanthassam meg a környékünkön ólálkodó gonosz fenevadat!

Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te24700/30000Társalgó - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptyKedd Szept. 11, 2012 5:44 am

Társalgó - Page 2 172 Családi napközi Társalgó - Page 2 172

Boldog mosollyal az arcomon vettem tudomásul, hogy Nacchan és Natchan is élvezi a segítséget. Megsimogattam szőke üstöküket, ahogy feléjük hajolva szemügyre vettem, milyen gyorsan tanulva hajtogatják a szebbnél szebb figurákat. Igazi tizedik osztagosok, nincs kétség! *w* Biztos, hogy Shiroichi~tichou is így gondolja majd, ha meglátja, mennyit segítettünk a papírmunkában! ^o^
- De, sokkal egyszerűbb, Nacchan. Viszont azt elfelejthetik, ezért szokták leírni, mint a meséket a könyvekbe! ^_^ - Mosolyogtam rá.
Nekem vannak a világon a legokosabb gyerekeim, ebben biztos voltam. Elvégre volt kitől örökölniük. Cool Ráadásul olyan sebesen sajátítják el a dolgokat, hogy néha csak pislogok, hogy már mikre nem képesek! Pedig néhány hónapja még csak sírdogáltak! Gyengéddé vált arckifejezésem, ahogy mögöttük leültem, és csak szemmel tartottam őket, hagy játszanak nyugodtan. Jól esett, hogy kicsit pihenhetek, és közben ők is elfoglalják magukat, mióta az Akadémiára jártak, sokkal kevesebbet voltak otthon. Az előtte zajos ház napközben teljesen lecsendesült, és csak estére lett tele ismét elevenséggel, amit hancúrozásuk okozott. ^y^ Persze ez nem zavart, amíg nem törtek össze semmit, bár néha úgy tűnt, Nacchant is sokkal inkább bántják a mumusok, hiszen szegénykém ruháján mindig akadt valami foltozni való, amit kisebb balesetek okoztak. confused De Natchan vigyázott rá, így nem volt okom aggódni, ami nem akadályozott meg benne, hogy azért bizony féltsem.
Furcsa volt először, hogy a családom hirtelen kibővült, talán Takinak volt a legnehezebb, hiszen Takashi~kunt is épp hogy csak megismerte. Ettől függetlenül az ikrek imádtak vele lenni, és mókázni, ami számomra igazán megnyugtató volt. ^_^ Ilyenkor volt egy kis időm, mert tudtam, hogy mellette biztosan nem lesz semmi bajuk, elvégre Taki mégis csak egy felelősség teljes nagytestvér immár, még ha az ikrek most olyan idősnek is tűnnek, mint ő.
- Apa is nem sokára megérkezik szerintem – feleltem Nacchan kérdésére.
Furcsa volt Takashi~kunt így hívni, még ha igaz is volt, mintha valami megmásíthatatlanul megváltozott volna, miközben az érzéseim ugyanolyanok maradtak. Mosolyom álmodozóvá vált, még jól emlékeztem az első találkozásunkra, és az első randevúnkra is, ami olyan furcsa volt és megmagyarázhatatlan számomra. De bizonyára már akkor is tudtam, hogy Takashi~kun különleges számomra. A gondolatra is elpirultam. Embarassed Egyszer majd elmesélem a gyerekeknek is, elvégre igazán szép történet a miénk! ^o^
Natchan sikoltására felpattantam ültemből, és szemem azonnal is ráakadt, édeskicsilányom nyugalmának megrontójára! >_> Áhá, most megvagy! Azonnal papírokért nyúltam, amit tökéletes légyölő fegyverré alakítottam, néhány csavarás segítségével. Nem hiába mondta Keisuke~sma, hogy egy zseni vagyok! ˇ^ˇ A légy felé csaptam, azonban az az első csapást egy manőverrel megúszta. Nem menekülsz nyavalyás! Az én drágaszentjeimet nem lehet csak úgy terrorizálni! Asztalokon, székeken keresztülvágva kergettem a csúfságot, aki egyszerűen nem adta meg magát, végül a plafonra szállt. Ohó! Nyílt célpont vagy! >_> Fel is álltam a közeli asztal tetejére, ahonnan el is értem az álnok mumuskémet, mert az volt, ez nem vitás! ˇ^ˇ Majd egy jól irányzott ütéssel kinyiffantottam. Cool Én vagyok a nap hőse, anyuci mindenkit megmentett arccal álltam az asztalon, ami abban a pillanatban billent meg, én pedig némi kapálózás után, egyszerűen leborultam róla. Gonoszság! A hőst nem ér szabotálni! T.T
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te25700/30000Társalgó - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptyVas. Szept. 23, 2012 5:50 am

Munka után elindulok hazafelé. Kicsit elfáradtam a mai nap során, így reménykedem benne, hogy nem lesz semmiféle fennakadás és nyugodtan tölthetem a hátra lévő órákat. Szeretnék aludni már egy ideje, egy jó nagyot. Persze a gyerekek miatt ez nem teljesen lehetséges, de ez van. Nem tart sokáig hazatalálnom, nem szoktam eltévedni. Köszönhetően annak, hogy 2. osztagosként majdnem olyan jól ismerem Seireiteit, mint a tenyeremet. Mire az ajtóig jutok, már teljes lelki béke és nyugalom honol lelkemben, nem vágyok semmi másra, csak egy forró fürdőre, meg egy jó hosszú alvásra. Az ajtón belépve azonban a vérnyomásom rövid időn belül a plafont verdesi. Mégis mit csinál Hime, hogy éppen az asztalról készül leesni? Nincs túl sok időpm ezen gondolkodni, shunpomat használva, még időben eljutok odáig, hogy elkaphassam hőn szeretett asszonyomat és a gyerekeink szeme láttára mentsem meg az asztalról való leesés kellemetlenségeitől. Mint például a gerinctörés és az ezzel járó következmények. Olyan egyszerű semmiségek, amelyekkel Hime-chan nem számol, miközben ilyen mutatványokat ad elő. Mint például a halál. Még szerencse, hogy időben érkeztem, így most Hime-chan a karjaimban van, én pedig mosolygok rá.
- Sziasztok. Mi jót csináltok? Nézitek anyut, hogyan veti le magát az asztalról?
Kérdezem kissé cinikusan, ugyanis fogalmam sincs, hogy Hime mégis mi a jó fészkes fenéért mászik fel az asztalra, amikor tudja nagyon jól, hogy az ilyen mozdulatsorok ránézve, komoly életveszéllyel járnak. A válaszok meghallgatása után leteszem Hime-chant a földre az ölemből, adok egy csókot a homlokára, amit nekem köszönhetően nem vert szét a padlón, majd a gyerekek felé fordulok. Beugratós kérdés következik.
- Ki volt ma a legrosszabb?
Hehe, tesztelem az én kincseimnek az észjárását. Ki találja ki a leggyorsabban, hogy nem szabad feltennie a kezét? Mert az bizony ajándékot kap tőlem. Igen. hazafelé betértem Okashi édességboltjába. Így a legokosabb kis lurkónak a kezébe nyomom az édesség csodát.
- A tiéd, adjál belőle a tesódnak is. Meg ne edd egyedül, mert tönkre teszi a fogaidat.
Mondom, majd leülök az asztalhoz én is és megnézem, hogy mégis milyen papírokat hajtogatnak, ilyen csodálatosan szépre. Annyira ügyesek a gyerekeim... Mi a fene? Rövid időn belül komoly fulladozáson megyek keresztül, amikor megpillantok egy TOP IMPORTANT feliratú papírból készült virágot. lassan kihajtogatom és elolvasom. Finoman hümmentek egyet, majd megnézem a dátumozást. Újabb komolyabb fulladozási roham, amikor meglátom, hogy ennél frissebb jelentésből, nem is készíthettek volna virágot.
- Ezek a papírok honnan vannak?
Kérdezem a legnagyobb nyugodtsággal, azzal a tudattal, hogy itt valami huncutság bizony van. El sem tudom képzelni, hogy lehet valaki annyira felelőtlen, hogy ilyen papírokból hajtogattat virágokat a gyerekeinek.
Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te5000/15000Társalgó - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 9:57 am

Hogyan tegyük hasznossá a Bürokrácia által termelt szemetet? Első lecke: Origami

- Értem anyu, hai! De ez unalmasabb, mint a mesekönyv, hai!- egy mesekönyv szétvagdosása gonosz dolog, de ezek a papírok úgyis értéktelenek, senki nem olvassa el őket soha. Ezért kár kivágni a fákat, hagyhatnák őket növekedni is, hogy egyszer szép nagyok lehessenek, méltók hozzá, hogy rólam legyenek elnevezve, hai! :OO:
- Kösziiii, hai!- megölelgettem a nővérkémet, elvégre olyan gyönyörű kis virágot hajtogatott nekem. Natsu-chan mindig olyan kedves, biztos megteszi nekem azt az apró szívességet, hogy úgy csinál, mintha itthon lennék. Pedig közben nem is. Mert kilógok az éjjel. Bizony. Hai. Razz Egyszer őt is magammal kell vinnem valahová, elvégre nem fair, hogy csak én látok világot, Keibá biztosan őt is rávezeti a felnőtté válás útjára.
- Akkor jó, hai!- tudnom kell apuról mindent, a munkarendjét, hogy milyen mélyen alszik, mikor megy ki WC-re, mikor dolgozik, mikor birkózik anyuval a szobájukban, hogy minél biztonságosabban kihasználjam a védelmi hibákat önmagam defenesztrálásához, hogy így eljussak Keisubához.
Zseniális tervem előkészületeinek fejben történő elkészítését Natsu-chan zavarja meg azzal, hogy rám ugrik, én pedig elborulok vele együtt. Érzem, hogy fél, úgyhogy valószínű egy hatalmas szörnyeteg repült be megint az ablakon, amit nekem kellene elpusztítanom, ha anyuci nem lenne itt. De így ő bánhat el vele, számomra még hátra vannak az évszázadok, amikor kapitány leszek a 10. osztagban, lesz lehetőségem leszámolni a szörnyetegekkel. Írmagjuk sem fog maradni, és Natsunak nem kell többé félnie, hai. :OO:
Anyu hosszú viadalba kezdett a szörnyeteggel, aki valami különleges képességgel rávette őt, hogy kövesse, míg végül a plafonon állapodott meg. Anyu követte, és végzett vele egyetlen tökéletes csapással. De valami nem stimmel, ennyire nem lehetett gyenge, túl könnyen ment. Ez csapda! Anyu! Anyu leesik az asztalról, hai! Ez volt tehát a galád szörnyeteg terve, feláldozta magát, hogy felhasználja anyu ellen a gravitációt! Aljas bestia! Le fog esni! O.O
Apu azonban időben érkezik, és menti meg a szörnyeteg csapdájából anyut. A mumus nem számolt azzal, hogy mi egy család vagyunk, és nem lehet külön-külön tervezni ellenünk. Több szerencsét legközelebb! Twisted Evil
- Én voltam, hai!- bocs Natsu-chan, nekem nagyobb szükségem van apu ajándékára, növésben kell maradnom, én vagyok a közelharci tagja a duónknak, csak így lehetünk az új Hitsu… várjunk csak!? - NEEMM ÉÉÉR, HAIIIII!- apu átvert! Olyan gonosz, miért csinálta, hai? De Natsu-chan biztos adni fog a cukorkából, ha szépen nézek rá. Apu is azt mondta neki. :OO: Hai. Na nem baj, most bebizonyíthatom, hogy ügyes voltam.
- Azt én hajtogattam Natsu-channak, hai! A másik oldalából hajó lett, azt neked adom, hai!- mondom nagy büszkén apunak, miközben odaadom neki a másik piros betűvel írt hajót. Amire, mivel szerintem egy hajón muszáj lennie ilyennek, rajzoltam kalóz zászlót, és ráírtam hogy jo-ho-ho-hó, hai!
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te5000/15000Társalgó - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptySzer. Okt. 03, 2012 5:29 am

Hogyan tegyük hasznossá a bürokráci által termelt szemetet?


A szörnyűséges fenevad ott repdesett körülöttünk, míg én reszketve bújtam Nao-chanhoz. Hallottam ősellenségem döngicsélését körülöttem. (Mindenkinek van nemezise, anyu azt mondta! Az pedig igazán különleges, hogy én ilyen fiatalon meg is találtam az enyémet! Cool ) Szorosan szorítottam az arcomat öcsém mellkasához, miközben Anyu elindult, hogy leszámoljon ezzel a mumusnál és az iratellenőrző kémeknél is gonoszabb szörnyeteggel. (Azt majd még meg kell igaz kérdeznem Anyutól, hogy kik is azok az iratellenőrző kémek, de az elmeséléseiből kitűnik, hogy gonosz és csúnya alakok!) Egy nagy csattanás után kipislogtam öcsém ruhái mögül és megláttam Anyut az asztal tetején hintázni! Még szorosabban markoltam Naoki fölsőjét, de most már attól való félelmemben, hogy Anyu a földre esik. Talán le is esett volna, ha Apu pont időben meg nem jelenik mellette és le nem emeli, mint egy igazi hercegnőt! Ebben a pillanatban Apu egy igazi mesebeli lovagra hasonlított, ahogy mosolyogva tartotta Anyut a karjaiba.
- Sziasztok. Mi jót csináltok? Nézitek anyut, hogyan veti le magát az asztalról?
Csak némán ráztam a fejemet válaszul. Az átélt izgalmaktól hang még nem jött ki a torkomon. Egyszer Anyuval olvastuk egy mesekönyvből, "hogy a hirtelen ijedtség levetheti a gyermekek fejlődését, a hirtelen ért sakkhatás miatt" vagy valami ilyesmi, szóval nem mertem megszólalni, mert a "sakkhatás" elég ijesztően hangzott, még ha nem is tudtam, hogy pontosan mit is jelenthet. Talán majd egyszer megkérdezek valakit. Mondjuk Taki-niit vagy Chiyo-neesant. Mindenesetre amikor Apu föltette a kérdését, én még a "sakkhatás" miatt előrelátóan csendben maradtam. Nao-chan ellenben lelkesen jelentkezett, mire kiderült, hogy Apu átvert minket! Pillanatra könnybe lábadt a szemem, mikor öcsém csalódott arcát megláttam, szóval jó szorosan magamhoz öleltem, majd az Aputól kapott nyalánkságot elfeleztem és Nao-channak adtam az egyik felét. Apu ezt külön mondta, mintha nem tudná, hogy mi ketten együtt vagyunk egy egész! Persze Apu eddigre már rég nem rám figyelt. Meglátta a virágokat és a hajókat, amiket készítettünk, és a gyönyörűségtől a szava is elállt!
- Natsuki neked is készített egy szép virágcsokrot! rózsát ad - nyújtottam át öcsém hajója után néhány feltűnően piros virágból készült rózsát Apunak, majd néhány piros és fehér rózsát Anyunak is, hisz Anyu igazi hercegnőhöz méltóan szereti a virágokat! - Natsuki köszöni szépen, hogy megmentetted a szörnytől! - súgtam még Anyunak oda bizalmasan, miközben az egyik rózsát megpróbáltam a hajába tűzni. Sajnos a papírt már megbűvölhette egy gonosz mumus, amíg nem figyeltünk, ugyanis mindig elhajolt, amikor a helyére akartam csúsztatni. (Eldöntöttem, hogy amínt nem figyelnek Apuék, majd leszámolok a mumussal, nehogy Naokit bánthassa!) A végén nem volt mit tenni, egy másikkal kellett Anyut díszíteni, ezt pedig lopva Apu hajába helyeztem, és mivel neki nem volt olyan szép hosszú haja, mint Anyunak, így neki a füle mögé ügyeskedtem a megátalkodott papírvirágot.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te24700/30000Társalgó - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptyKedd Okt. 16, 2012 3:29 pm

Társalgó - Page 2 172 Családi napközi Társalgó - Page 2 172

Lehunyt szemmel zuhantam, már nem is ért meglepetés, hogy ismét a kemény padlóra esek, azonban a nagy koppanás elmaradt, a szemeim pedig azonnal felpattantak. Zavart mosollyal, és kissé elpirulva néztem Takashi~kunra, aki ismét megmentett. Embarassed De kissé duzzogóra vált az arcom, amikor megjegyzést tesz nem túl szerencsés asztaltánc bemutatómra. Kikérem magamnak, én nem vetültem le, az álnok mumusok lelöktek onnan, mert megöltem a gonosz kémjüket! >_> Én hős vagyok, nem pedig bénázó bohóc! ˇ^ˇ Mivel azonban senki sem mesélte el, hogy minő csodálatos hajsza után szabadítottam meg a világot a csúf bestiától, csak halkan válaszoltam a kérdésre.
- Csak hajtogattunk kicsit. ^o^”
Persze a kedves köszönésétől megenyhültem kicsit, elvégre nem tudhatta, hogy miféle galád mumusfajzattal kellett szembeszállnom az én picike lányom védelmének érdekében! Meleg mosollyal az arcomon nézem, hogyan vicceli meg a gyerekeket Takashi~kun. Szerettem csak úgy figyelni őket, olyan kis aranyosak voltak együtt! *w* Még ha néha kicsit túl elevenek is voltak az ikrek, semmi kincsért nem cseréltem volna senkivel. Kezem a hasamra tévedt, hiszen reggel a negyedik osztagnál megerősítették, hogy kétség kívül újabb taggal bővül a családunk, így kénytelenek leszünk lassan tágítani a lakást, hogy legyen elég helye mindenkinek.
Gondolataimból felzökkenve hirtelen kaptam fel a fejem Takashi~kun kérdésére, de mivel a gyerekek nem árulták el, hogy az ördögűzéshez kikészített lapokról van szó, gondosan törni kezdtem a fejem, miként is vághatnám ki magam a szorult helyzetből. ^-^” A gyerekek némi időre lefoglalták műveikkel, de ez nem tarthatott túl sokáig, így kétségbe esetten gondolkoztam a lehető legjobb válaszon. Amíg Natcchan a hajamba igazgatott egy virágot, ezzel is időt nyerve anyunak. Az én okos kislányom! *w* Meg is simogattam szőke tincseit, amik úgy hasonlítottak az enyémekre, válaszul köszönetére pedig rákacsintottam, hogy ez a mi titkunk. Végül azonban már-már odáig jutottunk, hogy tényleg válaszolnom kell a kérdésre, amikor a legegyszerűbb kibúvó jutott eszembe.
- Nacchan, gyere te is ide, a mami valami fontosat szeretne mondani! ^_^ - Hívtam mosolyogva őt is közelebb, miközben Natcchan magamhoz öleltem, megvártam, hogy ő is oda jöjjön, magamhoz vontam, és így néztem fel Takashi~kunra. – Hamarosan újabb tagja érkezik a családunknak! *o* - Jelentettem be lelkesen, és lehajoltam a gyerekekhez is. – Azt mondta egy doktor néni, hogy nemsokára kistestvéretek fog születni! Örültök? ^w^ - Mosolyogtam rájuk. Persze közben fürkészőn figyeltem Takashi~kun ábrázatát is. Talán meg kellett volna beszélnünk a dolgot, de az szoba sem jöhetett volna, hogy nem tartjuk meg a babát, így a kérdés túl lett volna tárgyalva. – Szeretnétek meghallgatni anyu hasában? *-* - Egyenesedtem fel, és apró buksijukat a hasamra simítottam. – Ti is itt voltatok bent, és hamarosan majd azt is érezni lehet, ahogy mozgolódik! – Meséltem lelkesen.
Én nagyon örültem az újabb áldásnak, hiszen az ikrekkel nem is igazán voltam várandós, ráadásul gyors növekedésük, amit szerencsére immár kinőttek, lehetetlenné tett, hogy babák legyenek. Reméltem, hogy legalább annyira boldogok az újabb családtag gondolatától, mint én, és azt is, hogy Takashi~kun ettől a hírtől elfeledkezik a papírok eredetének kérdéses mibenlétéről. ^-^” Ha nem, akkor kénytelen leszek kitalálni valamit, nem lenne jó, ha betiltanák az ördögűzést! T.T Még látniuk kell Nacchanéknak, hogy milyen egy igazi, tizedik osztagos, össznépi ördögűzés! Tábortűzzel és énekléssel! *w* Igen, úgy az igazi!
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te40700/45000Társalgó - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptyVas. Jún. 09, 2013 9:06 am

A kavics barázdáját, Keisukeból kettő van?! Surprised

Furcsa volt minden nap úgy felkelni, hogy akiről azt hittem én vagyok, nem én vagyok. Mármint évekig azt sem tudtam, hogy ki vagyok én, de azt igen, hogy ki nem vagyok. És azt se tudtam, hogy a név, amiről azt hittem, hogy a sajátom, nem is… olyan bonyolult ez az egész és még a fejem is belefájdult a sok én meg nem énbe. @.@
Még Simán Csak Keisuke-samat se mertem megkérdezni vagy beszélni neki erről, lehet, hogy azt hiszi megőrültem… mégis, hogy állhatnék elé, hogy „Képzeld, Keisuke-sama mikor Ai segítségével megszereztem a senbankait Hyozanryuu megmutatta, hogy ki nem vagyok és ki igen és képzeld, testvérek vagyunk *o*” – ehh, Ait ki kellene hagynom a szövegből, nem tudom, hogy reagálna rá, ha említeném, azok után, ami közöttük történt és a senbankait is túl durva lenne így megemlíteni benne… el se tudnám mondani. Jó, nem is fogom elmondani, ha száz másodpercen belül össze nem futok vele, különben akkor megtartom magamnak és sosem szólok róla és akkor meg se kell fogalmaznom, amúgy is jó titoktartó vagyok! ˇoˇ
Félretoltam a társalgóba vezető ajtót, persze miután szemügyre vettem, hogy KatsuSa~ nem állított fel semmilyen zöldséges támadást, amivel megkeserítheti a napomat, hogy egy haditerven töprengjek egész ebéd közben, mellyel visszacsaphatok! Pedig ebéd után desszertre citromos sütemény lesz, Kocchan féle, és ha nem adhatom át magam a citrom és a piskóta együttesének teljes egészében az nem olyan jó és az édesség kevésbé olyan finom! Surprised
Ahogy emeltem a tekintetemet és számat szóra, hogy kedves imádott mumusűző Hayate virágunkat üdvözöljem – első osztagos névrokonom szerint ugyanis a virág sokkal szebbek és erősebbek lesznek attól, ha társalgunk vele – no meg Hayate amúgy is teljes értékűen az osztag 16. tisztje bűn lenne nem köszönni neki! Szóval… nagy levegőt vettem és igazi édi-bédi jó reggelt köszöntésbe vágtam bele.
- JÓ REGGELT HAYA… KEISUKE-SAMAAA?! O___O – elfúlt hangon, döbbenten pislogok Keisuke-samara, hol is tartottam fejben a számolásnál? Már elmúlt a száz vagy még nem?
Ötvenkettő… Fészpalm
Áh, igen, ötvenkettő, ötvenkettő! Micsoda?! Még csak ötvenkettő? T-T Nyohoho~… ez azt jelenti, hogy mély levegő…
- Ízé Keisuke-sama… muszáj elmondanom neked egy nagyon, nagyon fontos dolgot. Hol is kezdjem? Hehehe, mondjuk az elején igaz? Szóval képzeld el, hogy volt valaki, akinek a segítségével megismertem Hyozanryuut közelebbről. És ez a valaki nem Ai volt, de nem ám’ *<*” És Hyozanryuut nem úgy közelről, hogy na, ismertem őt eddig is, de mutatott valamit, amit eddig nem tudtam. Vagyis tudtam, de nem emlékeztem rá, mert ha emlékeztem volna rá, akkor nem mutatta volna, és akkor nem tudnám, hogy most tudod, én tudom, hogy mi ketten szóval mi ízé… test… test… testünk miatt most citromos süteményt kell ennünk. Igen, igen a sütemény! – olyan gyorsan mondtam el, ahogy csak tudtam, hogy minél hamarabb túl legyek rajta, de valami nem stimmelt az egésszel. Mármint úristen mit mondtam?! T-T Megosztom vele a sütimet? Az ÉN drágaságaimat?! Dehát, Kocchan nem is mondta, hogy hozott ide süteményt, a csudába, az igazat kellett volna mondanom! >3>

Vissza az elejére Go down
Isami Kisuke
2. Osztag
2. Osztag
Isami Kisuke

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2012. Dec. 12.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te5000/15000Társalgó - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptySzer. Jún. 19, 2013 1:49 pm

Társalgó - Page 2 Th_geek  My name is Suke… KiSuke  Társalgó - Page 2 Th_geek

Egyenlő nagyságú, és időtartamú léptekkel haladtam, pontosan tizenkét és fél centire az út szegélyétől, a megfelelő oldalon, nehogy véletlen akadályozzam a szembejövőket, akik természetesen közel sem egyenlő tempóban igyekeztek a dolgukra, de hát az ő bajuk, ha idő előtt elfáradnak. :|Igyekeztem tudomást sem venni róluk, ami igen nehéz volt, mert legtöbbjüknek nem csak a tartása, de már az is nehezményezhető volt, ahogy a lábukat a földre tették. Köztudott tény, hogy egy lépést úgy kezdünk meg, hogy a sarkunk középpontjára helyezzük súlyunk, majd pedig talpunk élére, legvégül pedig a párnás részre, s ez a folyamat gördülékenyen végrehajtandó, megfelelő időzítéssel. Ám ezen a reggelen úgy tűnt, csupán én figyelek oda, miként is közlekedem Seireitei utcáin, hiszen a hanyag járás sok mindent elárulhatna róla, de erről szó sincs. Sosem végzek hanyag munkát, ha egyszer valamibe belekezdtem, azt precízen, és tökéletesen be is fejeztem. Neutral
És a mai napon sem terveztem másként, hiszen most, hogy immár a megfelelő osztag tudhat sorai között, és Keisuke számára is egyértelművé tettem, én magam is itt tartózkodom, nincs már dolgom, mint meglátogatni An~chant! *w* Már a gondolata is kedves mosolyt csalt arcomra, amitől szemüvegem csillanása, és kissé robotos mozgásom csak még inkább ijesztőnek tűnhetett, ez nem zavart. Féljenek csak! :|Eljön még az az idő, amikor kiállva mindenkit megtanítok nem csak közlekedni, és helyes tartással járni, de helyes tempóban és megfelelő szavakkal beszélni is. Akkor aztán kiderül, hogy ki az, aki sokat puskázott a tesztek alatt, és ki az, aki tényleges tudással rendelkezik. Boldog volt a szívem, hogy a rég nem látott húgommal ismét találkozhatok, és ismét hosszú órákat átbeszélgethetünk! Ezután nem csak titkon kérdezősködhetem felőle, hanem igazából elmehetünk bárhová, akár csak régen, mikor még aprócska lány volt! *>*
Mellkasomhoz öleltem a vastag lapos kötetet, amiben régi, és újabb képek pihentek, természetesen mindegyiken An~chan szerepelt, hol egyedül, hol pedig szerénység nélkül tökéletesnek nevezhető személyemmel. 8)Az évek során ez az album tartotta bennem a lelket, hogy bírjam ép ésszel az osztagban uralkodó káoszt, majd pedig An~chan felbukkanásával a bővítése foglalta el szabadidőm nagy részét. Életének egyetlen jelentősebb pillanatáról sem kívántam lemaradni, épp ezért roppantmód mérgesített, hogy Keisuke lett a hadnagya, hogy ő lehet mellette minden percben, ez egyszerűen csalás! :|Bár nem úgy tűnt, mintha tisztában lenne azzal, An~chan tulajdonképpen ki is számunkra, ám még ha tudná, sem jelentene semmit. Életében sem sokra becsülte a családi kötelékeket, nem tartottam valószínűnek, hogy ez mostanra változott volna benne meg… A tizedik osztag épülete előtt egy perc huszonhárom másodpercet álltam még, mielőtt beléptem volna, mivel ennyivel érkeztem a tervezett idő előtt, ám szomjamat mégsem kellett oltanom, így az erre szánt időt egyszerűen a terep felmérésével ütöttem agyon. Ezután belépve, tökéletes tudatában a célomnak, a társalgóba vettem az irányt, hogy az ebben az időben rutinosan locsoló An~chant megleljem.
Természetesen abban a pillanatban libbent be, azzal az ártatlan bájjal, ami mindig is körbelengte, és ami miatt örökkön-örökké az én húgocskám marad! *w* Aztán egyből le is taglózott azzal, hogy az ostoba öcsémnek titulált. :|Ha nem An~chanról lett volna szó, minden bizonnyal mérges lettem volna, de rá képtelen voltam haragudni, már a hosszú monológja közepén tartott, amikor egyszerűen nem bírtam tovább, és könnyes szemekkel magamhoz öleltem.
- An~chan! *o* Én egyetlen kis An~chanom! – Mondogattam, természetesen egyenletesen, megfelelő időközönként, nem úgy, ahogy Keisuke mondta volna, ha ilyen bizalmasan szólíthatná, mint én. ˘w˘ - Kisuke vagyok! Ne mondd, hogy nem ismered fel a legszuperebb bátyót a világon? Cool– Vágtam menő pózba magam, ahogy egy férfimagazinban láttam, bár nem voltam benne teljesen biztos, hogy ez nekem is jól állna, de azt írták, kortalan. Neutral
Csillogó szemekkel vártam, hogy az ő arcára is kiüljön a felismerés, miszerint emlékszik rám, és sokkal-sokkal jobban szeret, mint azt a hebehurgya Keisuket. >_> Persze először biztosan összezavarodik, de az sem zavarna, ha ezután kirúgná azt a mihasznát, és engem kérne a helyére, elvégre mindig-mindig mellette lennék, nem úgy, mint ő, akiről nem is tudni, hogy most is merre kódoroghat. Hallatlan. Neutral
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te40700/45000Társalgó - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptySzer. Júl. 03, 2013 6:56 am

A kavics barázdáját, Keisukeból kettő van?

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy ilyen könnyedén eljátszottam a citromos süteményeket, ha legalább vért izzadva egy Fekete Péter játszmában tétkén vesztettem volna el, úgy lett volna értelme az áldozatuknak, de hát… így?!
Mikor Simán Csak Keisuke-sama felém fordult csodálkozva néztem a szemüvegét, vajon mi történt vele? Lekopott a fekete festék róla?! o.O Vagy csak stílust váltott? Nincs vele gond, mindenki változik, csak hát, na… Keisuke-sama a mumuslátó szemüveget, azt csak nem cseréli le! O_o Ha csak nem azért, mert sokkal, de sokkal jobb °o° de akkor nekünk, hogyhogy nem mondta?! T^T Talán teszt? Surprised
- A-An-chan? O.o – hebegem meglepetten, hol marad a NaoNao? Surprised Simán Csak Keisuke-sama lehet, hogy beteg? Ajaj, de akkor azonnal szólnom kell Kocchannak vagy Himmecchannak ők tudják, hogy ilyenkor mi a teendő, bár én is ismerek egy nagyon jó orvost, Amaririsu-kunnak hívják, olyan szép Kankalin neve van, könnyedén meg tudtam jegyezni, mikor elkapott a mumus-kór ő kúrált ki belőle! Pedig az a lázas – fázós – torokkaparós – prüszkölős betegség nem egy könnyen gyógyítható nyavalya ám’! Surprised
- Hogy mi? Kisuke? – szívesen mondanám Keisuke-samának, hogy már nincs április elseje, vagy ha van, én nem tudok róla és ez nem vicces, mármint én nem mondtam el, hogy mit tudok, de ő meg tudta, de akkor miért beszél mellé? Egyetlen logikus magyarázat van rá! Ha a kavics laposabbik felével felfelé esik a tenyerembe, akkor ő Keisuke-sama csak halandzsaságokat hord össze-vissza, mert túl sok napfényt szívott, ha pedig a domborúval Kisuke és Keisuke-sama két külön személy és én nem tudok valamit, amit tudnom kellene, de Keisuke-sama nem tudja, mert nem mondtam el neki, mert még én sem tudom! Igen, igen ez a legjobb megoldás!
Kibontakozok az ölelésből és máris dobom felfelé a kavicsot, hogy megfejtsem a rejtélyt és mit mond a kavics – mert a kavicsnak mindig, minden esetben igaza van –, óriási meglepetésemre pedig domború felével felfelé pottyant ismét markomba a nagy igazmondó kavics, vagyis… Keisuke-sama és Kisuke két külön személy!! °o°
- Kisuke-nii-sama… Surprised – szólalok meg kisvártatva Kisuke-samára nézve, kit aligha tudok elkülöníteni Simán Csak Keisuke-samától. - Azaz igazság, hogy… dereng valami!! *>* – mondom lelkesen, bár nem vagyok biztos a dolgomban, ezért gyorsan letelepedek az egyik székre a citromos sütemények mellé és előkapom haorim rejtekéből a kintről leszedett margarétát (gerberát) és tépkedni kezdem a szirmait „Szeret, avagy nem szeret” – felállításban, majd mivel a virág megadta magát a kezemben T-T, eldobom és inkább kíváncsi szemeket meresztek Kisuke-samára.
- Mesélj kérlek, Hyozanryuu azt nem mondta el nekem, hogy többen vagytok csak azt, hogy vagytok. Érted? Surprised – nézek rá komolyan, de ha ő Kisuke-sama és hasonlít Keisuke-samára akkor biztos vagyok benne, hogy megérti, amit én mondok, hiszen Keisuke-sama is mindig érti, miket beszélek még nem volt olyan, hogy ne értette volna. Bár Keisuke-sama szerint rengeteg okosságot tudok mondani, akárcsak Himmecchan, ami azért nagy szó! Cool És nem azért, mert Himmecchan okosabb, mint én, bár biztosan így van, hanem azért, mert Keisuke-sama Himmecchannál és nálam is sokkal, de sokkal okosabb és ő dicsért meg minket! :3
Vissza az elejére Go down
Isami Kisuke
2. Osztag
2. Osztag
Isami Kisuke

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2012. Dec. 12.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te5000/15000Társalgó - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2014 11:14 am

Társalgó - Page 2 Th_geek  My name is Suke… KiSukeTársalgó - Page 2 Th_geek

Kicsit sajnáltam, hogy kibontakozott az ölelésből, de így legalább lehetőségem nyílt megigazítani szemüvegemet, ami három milliméterrel arrébb mozdult az ideális helyzetből. Úgy pedig még sem maradhatott, elvégre az rontotta volna az esélyeimet, hogy a legtisztább, és legjobb képet továbbítsa látószervem az agyam felé, ami elég zavaró lett volna. Figyeltem a műveletet, miként a levegőbe emelkedik a kavics, és ott megfordul szám szerint hat és félszer, talán ez valamiféle gyakorlás lett volna tőle? Mi tagadás remekül tud kavicsot dobni, nem véletlen, hiszen az én húgom! Cool
- Tudtam, hogy igazából nem felejthettél el! T_T – Néztem rá megkönnyebbülten, mert ez tényleg csak így lehetett!
Gyermekkorában megannyi órát töltöttünk közös játékkal, egészen addig, míg el nem kezdtem a Lélektovábbképző Akadémiát. Addigra már csak szünetekben láthattam, bár azok a pillanatok segítették az elhatározást, hogy minél jobban teljesítsek a kiképzésen, és erős shinigamivá váljak, aki képes lesz a későbbiekben megvédeni mindentől. Ráadásul olyan boldog voltam, mikor ő maga is úgy döntött, hogy az én példámra shinigami lesz, mert csak így lehetett, ez szinte bizonyos! Cool
Megkönnyebbülés volt számomra, hogy ilyen jól fogadta a dolgokat, mert be kell, hogy valljam, sok-sok rossz hónapot átéltünk annak idején, amikor az Akadémia egyik tanára közölte velünk a hírt, An~chan eltűnt. Először el sem hittem, de hiába néztem később utána, valóban csak úgy szerepelt a nyilvántartásban, mint akinek egy lidérc támadás közben tragikusan nyoma veszett. T_T De nem szükséges ilyen szomorú dolgokra gondolnom, hiszen immár a tényállás a következő: An~chan nagyon is megvan, ő is tudja, hogy a testvérem, ráadásul még többet szeretne tudni eme dolgokról! Apámnak és Miyu~sannak már korábban is jeleztem gyanúmat, ami a gyűjtő munkám során egyre bizonyosabbá vált, de nem mertek reménykedni, amíg biztosat nem tudtam mondani, ám most már megírhatom nekik, hogy valóban rátaláltam An~chanra, ez nem is kérdés!
- Természetesen szívesen mesélek neked! *o* - Válaszoltam kérésére, és az asztalhoz léptem, amire tökéletesen egyenesen fektettem le a vastag könyvet, amit magammal hoztam.
Ezután kihúztam az egyik ülőalkalmatosságot, pontosan két és fél centiméterre emelve fel a földről, hogy a lába már ne karcolja meg a padlót, de a támlája se érjen még az asztal lapjához, majd amikor ideális távolságra sikerült helyeznem, mellé lépve leültem rá. A lábfejem teljes egészében a földhöz simult, míg térdeim kilencven fokos szöget zártam be, hátam pedig teljesen egyenes maradt, még véletlenül sem ért hozzá a háttámlához. Mosolyogva nyújtottam előre a kezemet, majd módszeresen felütöttem a fényképalbumot az első oldalnál, hogy magamnak oldalvást, An~channak pedig szembe helyezkedjenek el a fotók.
- Ez a legelső fénykép rólad, és az egész családról! Ez itt Miyu~san, az édesanyád, – Mutattam a középen ülő nőre, akinek karján egy apró csecsemő volt. – ő az én és a te apukád, mellette pedig én. Cool– Már akkor is hasonlóan festettem, csupán szemüvegem keretének színe változott, mert azt a darabot egy véletlen baleset érte babázás közben. Lapoztam egyet a könyvben. – Itt a birtokon teszed meg az első lépéseket, ugyanis Miyu~san családjának hatalmas háza és kertje van, te pedig már akkor is nagyon élénk voltál, mindig találtál valami felfedezni valót. De lapozgathatsz te is, ha szeretnél! ^3^ - Engedtem át a lehetőséget, hiszen pontosan tudtam, hogy milyen sorrendben, és egymástól milyen távolságra helyezkednek el a képek, valamit minden részletüket fel tudtam idézni.
Figyeltem lélegzeteimre, hogy nyugodt tempóban szívjam be, majd fújjam ki a levegőt, nehogy egy hangosabb sóhaj megszökjön, elvégre ez nem az az időpont! Ezúttal ismételten olyan pillanatok jönnek, amikor An~chan és én közösen kirándulhatunk, és játszhatunk, anélkül, hogy egy bizonyos személy bármit elrontana. >w> Még emlékeztem a vidám nevetésére a fogócskák alatt, vagy arra, hogy játék közben mindig új neveket adott a babáknak, mert élénk fantáziájának hála, mindig képes volt egy sokkal szebbet kitalálni!
- Biztos vagyok benne, hogy Miyu~sannék is örülnének, ha ismét találkozhatnának veled, elvégre hosszú ideje nem láttak! Oh, ez a kép az egyik kedvencem! – Pillantottam ismét az albumra, amin nagy mosollyal száján mutatta fel kihullott fogát An~chan. – Ezt a képet én magam készítettem. Cool– Húztam ki magam büszkén. – És képzeld, a birtokon még festmény is van rólad! Képzeld csak el, hogy olyan nagy, itt talán egy egész falat is elfoglalna! *w* - Meséltem tovább, mert ezek valamiképpen mindig lekötötték. Olyan kis ügyes volt, mindig tovább költötte a történeteket, és logikusan felépítette belőle saját változatait. Hiába, az én húgom. Cool
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó - Page 2 Cl0te40700/45000Társalgó - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 28, 2014 7:26 am

A kavics barázdáját, Keisukeból kettő van?
Mosolyogva néztem rá, amivel próbáltam azt a látszatott kelteni, hogy nem, valóban nem felejtettem el, de ez cseppet sem volt igaz. Igenis, elfelejtettem! T_T Bármennyire is szörnyű belegondolni. De örültem, hogy Kisuke-nii tud mesélni a dologról és nincs ellenére se a dolog. Lelkesen hajolok a könyv fölé, amit az asztalra rakott, kérdőn pislogva hol a kötetre, hol pedig rá, hogy mégis, most ez, mi is ez?
Visszafojtott lélegzettel néztem az első elém táruló képet, amit a könyv rejtett magában. Enyhén oldalra billentett fejjel tanulmányozom a rajta lévőket, külön elmosolyodom, amikor a kisfiúban és Kisuke-niiben felfedezem a hasonlóságot. De, hogy a baba én ott, az ott én lennék… Surprised
- Nahát – mondom elhűlten. - Úh, tényleg? Sz-szabadna? – kérdezem lelkesen, majd veszem kézbe az albumot és kezdem lapozgatni benne én, amit ráhelyeselt. Eddig semmi ismerős sem akadt, de ahogy haladtunk hátrább a kötetben, úgy derengett fel kobakomban egyre több minden.
- Erre emlékszem! – bökök a képre, amelyre Kisuke-nii is felhívta a figyelmemet, melyen első fogaim egyikének hiánya lett megörökítve. - Egy almában ragadt bele – vigyorodtam el az emlék hatására. - Pöszén beszéltem addig miatta, míg nem nőtt ki az új fogam – nevetem el magamat.
- Ő itt Keisuke-sama vagy te? – mutatok rá az egyik képre, amiért nem tudtam eldönteni, mert háttal állt a fotón, és nem láttam, hogy van e rajta szemüveg, vagy nincs.
- Hát, öhm, nem is tudom… – hebegem zavart mosollyal az arcomon az ötletre, hogy Miyu-sanékkal találkozzak. Vagyis, anyuékkal… Még belegondolni is fura, hiszen eddig nem is tudtam, hogy van családom! Nekem különben is a 10. osztag a családom, egy halálistennek pedig egynél több családja nem lehet, vagy igen? Úh, ez olyan bonyolult. @.@ Meg aztán nem is hiszem, hogy beleillenék egy ilyen-olyan helyzetbe, várjunk csak… b-birtok? O.o
- Öhm, milyen birtok? @.@ És miii~? Tényleg? Olyan nagy? Hogyhogy? – nézek döbbenten, eltátott szájjal Kisuke-niire, amikor megtudom, hogy egy óriási festmény van rólam a birtokon. - Rólad is van? – faggatózok óriási lelkesedéssel. Kíváncsi vagyok, na! *-* Vajon milyen lehet egy egész fal méretű festmény? De izgalmas! - Azt hiszem, csak a Mizushima-birtokon láttam olyan nagy festményeket – fűzöm hozzá vidáman.
- Am, Kisuke-nii, te hogyhogy tudtad, hogy én vagyok, mármint itt, és, és hogy élek? Mármint félre ne értsd, nagyon boldog vagyok, hogy itt vagy és, azért is, hogy látlak! De engem úgy tájékoztattak, hogy elkeverték a dokumentumaimat és a családom úgy tudta, hogy meghaltam – mondom heves gesztikulálással közben. Próbálom összerakni magamban a dolgokat, amik még homályosak voltak nekem. Igazából Keisuke-samának akartam erről beszélni először, hiszen fel se ismert! Bár nekem mindig is olyan bátyó féle volt és most tudni, hogy valóban az, nagyon fura. Amúgy pedig nem hibáztatom, mert sokat változtam azóta, de jobb szerettem volna tisztázni azért vele a dolgokat, amiket Hyozanryuu fedett fel előttem. >.< Kisuke-nii pont a legjobbkor toppant be, ami azt illeti, ha egy-két héttel előbb jön, nem is értettem volna az egészet, nem úgy, mint most, mert most legalább nagyjából kapizsgálom a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Társalgó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-